WTF?
     
Рок за віру в творця

 Життя людини – це своєрідна дорога. І як хотілося б, щоб ця дорога вела назустріч Тому, Хто створив її і віддав все, аби ми успішно пройшли цей шлях, - назустріч Ісусу! Саме йти назустріч Ісусу Христу кожна дня, кожної миті – ось основний сенс життя кожної людини! Самк під таким лозунгом у Броварському міському культурному центрі «Прометей» відбувся не досить звичний рок-концерт, організований однією із християнських общин. Музыка виникла разом з людством. Якщо мова безсила, на допомогу приходила музика. Вже первісні «homo sapiens» створювали музичні інструменти. І нехай для них прийнятною музикою був мелодійний скрегіт зубів в такт, це було музикою. Приблизно тоді ж, може, трохи пізніше, коли людина вже почала розрізняти добро і зло, світло і пітьму, з'явилася релігія. Спочатку язичницька, потім вже більше впорядкована, осмислена. Музика і релігія - ці дві іпостасі йдуть пліч-о-пліч один з одним приймати або не приймати рок і релігію в одній особі і під красивою назвою "Християнський рок".

 Взагалі, релігія і рок спочатку ворогували. У 1972 виникла група Petra. Неї організував гітарист Боб Хартман, який працював в християнському учбовому центрі в американському місті Форт Вейн. До себе в компанію він покликав учнів цього закладу. Вони разом організували групу, давши їй назву на честь стародавнього іудейського міста Петра. Цей стало поєднанням здавалося б не поєднаного, рок-музики і релігії.

З тих пір різноманітні релігійні течії почали широко застосовувати молодіжну музику для залучення в свої ряди юнаків та дівчат. Всі вони використовують в текстах пісень слова де згадується, Бог, творець, спасіння, Бог тебе любить тощо. Існують її прихильники і у Броварах. Вчора, на сцені літнього майданчика в парку відпочинку “Перемога» відбувся концерт творчого колективу церкви «Відродження». Десятки броварчан, прийшли до улюбленого місця відпочинку, щоб послухати їх виступ. Була присутня і начальник відділу культури Наталія Багмут. Майже протягом двох годин хлопці із гурту закликали любити Всевишнього і своїх ближніх. Нагадаємо, що виступи творчих колективів нашого краю відбуваються кожної суботи і неділі, о 18-ій годині і триватимуть до початку осені.