WTF?
     
Відремонтований міст на Торгмаші довго не протягне

  Не перший раз броварчани замислюються над тим, а чи потрібний цей міст? Зважаючи на його вартість, витрачений час, аварійність, можливо доцільніше було б його розібрати? Висновки експертів підтверджують таку думку, пише видання "Маєш право знати", з посиланням на генерального директора ТОВ "Імперія доріг", Олександра Короленка.

 Зі скрипом журналістам вдалось отримати 2-а з 7-и томів проекту ремонту, навіть, залучивши депутата, кореспонденти змогли отримати менше половини документів. Проте і цього стало достатньо, щоб дійти невтішних висновків.

 Інженери-мостовики мають певні сумніви до деяких ухвалених рішень. Наприклад, О. Короленко зауважує, що використана у проекті мастика обиралась як дешевша, а не якісніша. Хоча з чого б така ощадність, від початку ремонту кошторис зріс майже вдвічі (з 15,03 млн до 27, 82 млн грн). З таким підходом, шви доведеться ремонтувати кожні 2-3 роки.

 Але увагу привертає, навіть, не це, а дані технічного звіту проекту: "…Після закінчення ремонту ресурс конструкцій шляхопроводу буде залежить від прийнятих проектних рішень і якості виконаних робіт та може коливатися від 5 років («косметичний» ремонт без підсилення конструкцій) до 25 років (при підсиленні ригелів та стійок і надійній герметизації деформаційних швів".

 

 О. Короленко дійшов висновку, що міст буде тягарем для бюджету міста ще 25 років, а потім його все одно доведеться знести, бо реконструкції він вже не підлягатиме. Експерт зазначає, що доречніше було б розібрати міст і зробити замість нього дорогу, за потреби з залізничним переїздом. Демонтаж і прокладання дороги з усіма супровідними витратами обійшлися б у близько 19 млн грн.

 Окрім того, спеціаліст вбачає господарські недоліки: так залишки бетону можна було б подробити й використати при будівництві доріг, а балки прогонових будов можна було б продати.

 Питання демонтажу мосту виникає час від часу серед броварчан, проте на думку начальника Відділу капітального будівництва Броварської міської ради Людмили Павлик, це обійдеться дорожче ніж ремонт, а залізобетонні конструкції потрібно буде утилізувати. Також перший заступник міського голови, Василь Андреєв зазначає, що з часом можуть відновити промзону на Торгмаші. Отже, рух залізничними коліями, над якими пролягає шляхопровід, може відновитися.

 Поки журналісти працювали над матеріалом, Олександр Короленко повідомив, що Відділ капітального будівництва таки надав майже всі матеріали проекту. Тож експерти найближчим часом планують їх дослідити й надати свої висновки.

Стаття підготована за матеріалами видання "Маєш право знати".