WTF?
     
Розширена оперативна нарада у міського голови м. Бровари в перший день лютого

01.02.2016 року міський голова Ігор Сапожко провів розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

За минулий тиждень до медичних закладів міста звернулось майже 1800 хворих з діагнозом ГРВІ та грип, 578 з яких - діти. Зафіксовано перевищення епідеміологічного порогу захворювань на ГРВІ на 33%, у зв’язку з чим у школах міста продовжено режим карантину. Питання відновлення навчального процесу буде вирішено на поточному тижні, відповідно до результатів моніторингу стану захворюваності на ГРВІ та грип,який щоденно проводять співробітники Броварського районного управління Держсанепідслужби. Температурний режим у дошкільних закладах освіти відповідає нормативним показникам.

 

Рівень захворюваності серед дітей за минулий тиждень, у порівнянні із попереднім,знизився на 10 %. Дошкільні навчальні заклади через хворобу не відвідує 8 % дітей.

У Центральній районній лікарні на лікуванні перебуває 740 пацієнтів.

З 11 січня у Броварському районному відділі ДМС України у Київській області розпочалась робота з оформлення та видачі нових паспортів з ID-картками громадянам, яким виповнилось 16 років. Термін виготовлення документу – до 30 діб.

Служби життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі. Зливоприймальні системи у місті належним чином забезпечили відведення талих вод. Комунальні служби міста продовжують  роботу по посипанню доріг та тротуарів міста ПСС та сіллю.

Тривають роботи з кронування дерев, на поточному тижні планується виконати зазначену роботу  уздовж вулиці Київська.

Броварська міська рада