WTF?
     
Пожежа по вулиці Гагаріна в Броварах

 Увечері 30 січня зайнялось приміщення покинутого дитсадочка. До місця аварії прибули дві пожежні машини. Горіло праве крило споруди. Працівники служби впоралися з вогнем приблизно за 40 хвилин, уже о 23:30 вогонь було погашено.

 За територією занедбаного садка давно тягнеться шлейф дурної слави. Часто тут можна побачити людей, які розпивають алкоголь. Літом малечу приваблюють шовковиці, що ростуть біля споруди. Проте батьки суворо забороняють дітям заходити за огорожу, адже можна з легкістю наступити на шприц, який валяється в траві, або на бите скло.

 Навколо пожежі зібрався натовп перехожих. Дехто припустив, що вона трапилась внаслідок карантину, мовляв садочок є злачним місцем для підлітків, які тут палять і не тільки. Усередині занедбаного приміщення повно легкозаймистого мотлоху, але щоб він зайнявся аж настільки у вологу погоду, потрібно докласти зусиль.

 По коментар ми звернулися до пожежної служби.

- Причиною пожежі стало занесення стороннього джерела запалювання, - говорить черговий офіцер, Сергій Миколайович.

- Приміщення знаходиться на балансі БЗБК, - зауважує начальник Броварського районного управління МНС, Семиног Миколай Миколайович. - Там є охорона від заводу, жінка сторожить. Коли пожежники приїхали, горіло близько 100 м2. На місце виїхали 2 машини з особовим складом кількістю 12 людей. Далі інцендент повинна розглядати поліція.

  Взагалі то, приміщення дуже шкода, адже містяни сподіваються, що садочок буде відновлено. Зважаючи на брак ДНЗ у місті, він би точно не був зайвим.