WTF?
     
Наталія Багмут втримала посаду начальника відділу культури

 Броварська міська рада більшістю голосів визнала роботу відділу культури міста задовільною, про це повідомляє видання "Маєш право знати". Депутати проголосували за звіт Н. Багмут "Про хід виконання Програми розвитку культури в м. Бровари за 2015 рік" та "Програму розвитку культури в м. Бровари на 2016 рік" - 20 та 25 голосів відповідно.

 Протягом 15 хвилин Наталія Багмут звітувала про зроблену за минулий рік роботу й підкріплювала свої слова світлинами зробленими на  майданах міста та у МКЦ "Прометей". З'ясувалось, що переважно заходи організовували релігійні громади Броварів, зокрема протестантськими - "Адвентисти сьомого дня", "Церква Христа" тощо.

 Серед іншого начальниця відділу культури заявила, що послугами бібліотек міста користуються понад 6 тисяч людей щорічно, а музей регулярно проводить тематичні виставки. Підтримали Наталію Багмут  20 депутатів: у повному складі фракції «Єдності», УКРОПу, Радикальної партії України та «Батьківщини», а також позафракційні Андрій Лопатюк та Вадим Мутило. Також "за" проголосували представники "Солідарності" - Ю. Чередник і Г. Негода.

Виступили й депутати, які критично ставляться до роботи Н. Багмут, переважно це представники "Самопомочі" та "Демократичного Альянсу". Опоненти закидали начальниці відділу культури, що заходи, які він організовує розраховані на дуже вузьку цільову аудиторію, і не є цікавими для більшості жителів міста. Окрім того, депутати просили зауважити на факти тиску та переслідування з боку начальника відділу культури своїх підлеглих. Тетяна Крилова стверджувала, що зараз по цим фактам відбуваються судові розгляди. Але, врешті, більшістю звіт було визнано задовільним.

 Після ухвалення рішення присутні розглянули "Програму розвитку культури в м. Бровари на 2016 рік". Депутати акцентували увагу на великій кількості невідповідностей у документах і відсутність конкретики, Аліна Дяченко, наприклад, назвала заходи відділу низькоякісними. Опоненти, зокрема Леонід Черепейник закликав колег підтримати програму й ухвалити проект рішення, попри наявні мінуси.

 Отже, за програму проголосували фракції “Єдності”, УКРОПу, РПЛ, “Батьківщини” та “Свободи” у повному складі. З "Солідарності" утримався тільки Володимир Опалько. Проти програми проголосували Олег Берестовий від “Демократичного Альянсу”, утрималися - 8: уся "Самопоміч", двоє з "ДемАльянсу", позафракційний В. Мутило та, вже згаданий В. Опалько від "Солідарності".

Стаття підготована за матеріалами видання Маєш право знати.