WTF?
     
Безкоштовне оздоровлення броварських дітей з особливими потребами

Шановні батьки дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, а саме дітей з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов, про це повідомила заступник міськкого голови м. Бровари Виноградова Лариса Миколаївна.
Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради щороку за кошти міського бюджету здійснює оздоровлення дітей зазначеної категорії по путівках «Матері і дитини» в профільних санаторіях України. Такі путівки надаються родині безкоштовно. Для отримання путівки необхідно звернутися до Служби із пакетом документів, який буде докладено до заяви, а саме:
- копія паспорту одного з батьків (з зазначенням місця реєстрації);
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія посвідчення дитини-інваліда;
- копія медичного висновку із зазначенням діагнозу, за яким надано інвалідність дитині;
- довідка від профільного лікаря, в якій буде вказано, що дитина потребує стороннього догляду та не може самостійно перебувати в оздоровчому закладі.

Заяви приймаються від родин, які зареєстровані та проживають в м. Бровари. Першочергово надаються путівки дітям, один з батьків яких звернувся вперше. У разі повторного звернення, путівка може бути надана через два роки з моменту оздоровлення. 
Наразі Службою формується банк даних дітей міста Бровари, які потребують особливих умов для оздоровлення. Заяви приймаються за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, 3 поверх, каб. 311, тел. 6-10-50. Контактна особа – Маліборська Євгенія Василівна.