WTF?
     
Десятимільйонний борг броварчан

 За минулий рік броварчани заборгували комунальникам 10 мільйонів гривень, про це повідомляє видання "Маєш право знати". За 2015-й - виконавча служба змогла стягнути на користь комунальників з 10,686 мільйона - 691,887 тисячі.  Загалом місцеві можновладці залишились незадоволеними станом справ, адже це лише 6,4% від потрібної суми.

 Не сплачують за послуги переважно мешканці неприватизованого житла. Проте стягувати борги у судовому порядку не вигідно, адже вони, навіть, не покривають витрати за позови. Це стало відомо на засіданні міськвиконкому, яке відбулось 26 січня.

 Працівник відділу державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції зауважив, що на початок 2016 року виконавчих документів завершили на суму 7,388 млн грн. До того ж, інші відділення виконавчої служби України отримали документів на 972,372 тисяч.

 У той же час голова міста, І Сапожко говорить, що служба не стягнула 5 млн грн у зв’язку із «неможливістю виконати». Він наголосив і на боргах броварчан ЖЕКам, які подали претензій на загальну суму 39 тис. грн., коли реальна заборгованість сягає до 1- 1, 5 млн грн. Заступник голови, Г. Голубовський стверджує, що переважна кількість боржників винні 400-500 гривень, тому судитися з неплатниками місту не вигідно.

 Ігор Сапожко говорить, що виконавча служба накладає арешти на квартири боржників. Він зазначив, що більшість неплатників мешкають у неприватизованому житлі, і борги жителів неприватизованих кімнат у гуртожитках - "колосальні".  Мер запропонував попереджувати неплатників виселенням.

 Стаття підготована за матеріалами видання "Маєш право знати".