WTF?
     
Броварський депутат поскаржився на журналіста до поліції

 

Депутат Броварської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Вадим Андрієвський подав до поліції скаргу на журналіста видання «Трибуна – Бровари», Олексія Комаровського. Як зазначає видання "Маєш право знати", це підтвердили обидві сторони конфлікту. Причиною скарги стала опублікована на сторінці видання декларація про доходи В. Андрієвського за 2014-й рік.

 Позивач запевняє, що причиною скарги стало розголошення його персональних даних: номерів телефонів, адреси. Проте він сам вказує на низку статей, які порушив журналіст, окрім «порушення недоторканності приватного життя» та «зловживання владою або службовим становищем», ідеться про «розголошення комерційної або банківської таємниці».

 Зауважимо, що 27 січня на сторінці "Трибуна - Бровари" не показували персональних даних депутата, але він запевняє, що спочатку вони були доступні (від 20 січня). Натомість журналісти переконують, що діяли в рамках законодавства, а дії свого опонента вважають перешкоджанням журналістській діяльності.

 На бік журналіста стали депутати від «Демократичного альянсу» та «Солідарності». Вони пропонують обговорення поведінки свого колеги на засіданні постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики. Також депутати зауважують, що, навіть, якщо журналіст оприлюднив декларацію з персональними даними, то отримав документи саме в такому вигляді, тобто спершу потрібно шукати відповідей у Територіальній виборчій комісії або у броварського архіву.