WTF?
     
Працівник БТІ Броварського району через службову недбалість завдав АО матеріального збитку на суму 2,5 мільйона гривень

Співробітники управління захисту економіки Київщини ДЗЕНацполіції України розкрили злочин у сфері службової діяльності. Працівник БТІ Броварського району через свою службову недбалість завдав одному з акціонерних товариств матеріального збитку на суму 2,5 мільйона гривень.

Встановлено, що співробітник бюро технічної інвентаризації неналежно виконував покладені на нього службові обов’язки, що призвело до незаконної реєстрації прав власності на один з майнових комплексів закритого акціонерного товариства. Це  у свою чергу завдало ЗАТ тяжкі наслідки у вигляді позбавлення права власності на майновий комплекс, балансова вартість якого склала 2,5 мільйона гривень.

Таким чином, своїми незаконними діями особа спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб.

Наразі слідчим відділом Броварського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України та особі оголошено про підозру у скоєнні злочину.  Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.  Досудове слідство триває.

Відділ комунікації ГУНП в Київській області