WTF?
     
Карантин в броварських школах продовжили до 3-го лютого включно (оновлено 29.01.2016)

26.01.2016 року на офіційному сайті Броварської міської ради було оприлюднено рішення міського голови про продовження карантину у загальноосвітніх навчальних закладах м. Бровари.

Згідно цього рішення карантин в загальноосвітніх навчальних закладах міста комунальної форми власності продовжується з 28 січня по 30 січня 2016 року. За цей період планується проведення  комплексних організаційних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання.

За умови зниження порогу захворюваності на грип та інші респіраторні вірусні інфекції заняття в школах м. Бровари планується відновити 1-го лютого 2016 року.

Управлінню освіти і науки  Броварської міської ради було задане завдання забезпечити виконання навчальних програм шляхом інтенсифікації навчання та відпрацювання пропущених занять за окремими графіками, враховуючи специфіку навчального процесу, профіль навчання та строки надолуження виконання навчальних програм.

Нагадаємо, що для запобігання поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення в цьому році, карантин в броварських школах оголосили з 18-го по 23-е січня 2016. Через збільшення та поширення захворювання в нашому місті, карантин було продовжено до 28 січня 2016 року.

29.01.2016 року заступник міського голови м. Бровари Виноградова Лариса Миколаївна повідомила, що карантин в загальноосвітніхшколах міста знову продовжується по 04.02.2016 року.

 28.01.2016 перший заступник голови Броварської райдержадміністрації О.О. Щербаков провів засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де на порядок було винесено питання щодо епідеміологічної ситуації в Броварському районі по захворюваності на грип та ГРВІ. 

Комісією одноголосно було прийнято рішення продовжити призупинений навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах Броварського району до 05.02.2016 включно.