WTF?
     
В Броварах в парку "Перемога" снігоприбиральний трактор переїхав дитину на санчатах

22.01.2016 року в Броварах в парку "Перемога" біля гірки комунальний снігоприбиральний трактор здійснив наїзд на 9-ти річного хлопчика, який разом іншими дітьми катався на санчатах. Про це видання "At Brovary" дізналося від свідків пригоди.
Наше видання зв'язалося з батьками потерпілого хлопчика, які розповіли, що дійсно даний факт правдивий. Їхній син дійсно проводив час разом з іншими дітьми на гірці в парку. Водій трактора не помітив хлопчика, який спускався з гірки, та здійснив наїзд. Хлопчика відразу забрала швидка допомога. Детально про випадок нам розповіла мешканка м. Бровари пані Ольга, яка була свідком пригоди та яка доставила хлопчика в Броварську центральну районну лікарню.

- Пані Ольга, ви бачичили, як все відбувалося, можете нам про це розповісти?
- На гірці було багато дітей, адже у зв'язку з карантином в школах, діти шукають розваг в парку. Я перебувала разом зі своїми дітьми на гірці. В цей час снігоприбиральний трактор біля гірки почав чистити доріжки. Проїхавши гірку та звільнивши ігрову зону для дітей із санчатами, комунальний транспортний засіб направився в бік "Зеленої Папуги". В цей момент один із хлопчиків на санчатах почав здійсювати спуск з вершини гірки. Раптом трактор зупинився та почав здійснювати задній хід. Через гучний звук двигуна водій комунального транспортного зособу не чув крики людей, які голосно кричавши та махаючи руками, намагалися попередити водія про загрозу наїзду на дитину. 

- Трактор встиг зупинитись чи можливо дитина проскочила його? - Нажаль ні. Трактор не тільки зіткнувся з хлопчиком на санчатах,але і переїхав його заднім лівим колесом. 

- Хлопчик сильно постраждав? - Хлопчика колесом вдавило в сніговий замет. Як потім нам сказали лікарі, це і врятувало дитину від переломів та пошкоджень внутрішніх органів. Це все трапилось в 15:15, я в цей час викликала працівників швидкої допомоги, які оперативно приїхали на місце пригоди. До лікарні я теж поїхала. Нащастя лікарі заспокоїли, але порекомендували залишитись в лікарні для детального обстеження постраждалого.

 

Ми звернулися в Броварський відділ поліції аби вони прокоментували даний випадок. Як виявилось, у слідчого є заява, в якій вказано про зіткнення постраждалої дитини із комунальним транспортним засобом. Ведеться слідство.

В розмові з батьками постраждалого хлопчика, вони повідомили, що заяву в правоохоронні органи вони не писали, вони дякують Богу, що з їхньою дитиною все гаразд (не враховуючи синців на ногах) та хочуть пошвидше забути даний випадок. Також заяву не писала і пані Ольга. Вірогідніше за все заяву написали лікарі, які обстежували постраждалого...
Знаючи про велику кількість дітей в цьому місті, чому та ким було вирішено проведення снігоприбирання саме в цьому місці? Ось це запитання тривожить не тільки батьків постраждалої дитини, але і всіх татусів та матусь, чиї діти годинами проводять вільний час на гірці в парку "Перемога".

(За проханням батьків та свідків даного випадку, редакція змінила всі імена)