WTF?
     
Розширена оперативна нарада в Броварській міській раді

25.01.2016 року заступник міського голови  Григорій Голубовський провів розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

За минулий тиждень до медичних закладів міста звернулось понад 1700 хворих з діагнозом ГРВІ, 712 з яких і діти. Зафіксовано перевищення епідеміологічного порогу захворювання на ГРВІ, у зв’язку з чим у школах міста продовжено режим карантину по 27.01.16.

Співробітниками Броварського районного управління Держсанепідслужби проводиться щоденний моніторинг щодо захворюваності на грип та ГРВІ, за результатами якого буде прийнято рішення щодо можливості відновлення навчального процесу у навчальних закладах міста. Кількість дітей, які через хворобу не відвідують дошкільні навчальні заклади міста, складає 8%.

До сімейних лікарів за минулий тиждень звернулось 5260 хворих (910 – хворих на ГРВІ, 76 – на грип, 16 випадків пневмонії), з них 1884 дитини (710 випадків на ГРВІ, 22 – хворих на грипп, 2 випадки пневмонії). У центральній районній лікарні перебуває на лікуванні 712 пацієнтів та 180 дітей перебувають на лікуванні у дитячій лікарні.

Заступник міського голови Григорій Голубовський надав протокольне доручення щодо посилення контролю по виконанню профілактичних заходів у місцях массового перебування громадян, у закладах та установах міста.

 

Служби забезпечення  життєдіяльності міста працюють у штатному режимі. Аварійна бригада з утримання доріг працює цілодобово, до її роботи залучено 4 одиниці техніки. За вихідні дні з метою підтримання шляхопроводів та тротуарів міста у належному стані, було використано понад 14 тон солі та ПСС.

У зв’язку із прогнозованим підвищенням середньодобової температури повітря наприкінці тижня, планується відкрити снігоприймальні колодязі для відведення талих вод.

Спільно з співробітниками Спецвідділу по контролю за станом благоустрою, працівникам поліції доручено провести профілактичну роботу з власниками автотранспорту щодо додаткового роз’яснення правил паркування автотранспорту на вулицях міста для сприяння оптимальній роботі спецтехніки та вчасному очищенню вулиць міста від снігу та безперешкодному доступу до зливоприймальних колодязів. Також, додатково вказати власникам парковочних місць та стоянок автотранспорту забезпечити  вчасне прибирання снігу.

На нараді було вручено посвідчення «Матері- Героїні» Чеховській Олені, 1973 року народження, яка виховує шістьох дітей.

Броварська міська рада