WTF?
     
Поліцейські та громадкість оперативно відшукали зниклу хвору пенсіонерку з с. Требухів

Завдяки злагодженій роботі поліцейські спільно з громадськістю оперативно відшукали зниклу хвору місцеву пенсіонерку, чим запобігли її переохолодженню.

До чергової частини Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки села Требухів, що її 76–річна сестра вранці вийшла з дому та не повернулася. Заявниця розповіла, що сестра хворіє на хворобу Альцгеймера, тому не зможе зорієнтуватися на місцевості.Морозного вечора отримавши інформацію про зникнення старенької жінки на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. На пошуки були залучені представники місцевого громадського формування. Правоохоронці розділилися на дві групи та провели подворові обходи в селі. За лічені години пенсіонерку знайшли. Вона блукала засніженими вулицями, шукаючи свій будинок. Жінку доставили до місцевої районної лікарні. Наразі бабуся вже вдома, почувається задовільно та щиро дякує правоохоронцям за врятоване життя.

Начальник Броварського відділу поліції Олег Янчинський зазначив, що вчасне звернення рідних до правоохоронців дало можливість у найкоротший термін повернути зниклу додому. У сьогоднішні суворі погодні умови з хворою безпорадною жінкою могла статися біда, але, на щастя, вдалося оперативно уникнути трагічних наслідків.

Поліцейські закликають громадян бути більш уважними один до одного та не відмовляти в допомозі, особливо людям похилого віку.

Броварський Відділ Поліції