WTF?
     
Броварчани утворили "ланцюг єднання" у День Соборності

  Минуло 97 років з того моменту, як українці назавжди об’єдналися в одній сильній і незалежній державі. У цей складний для нашої країни час, коли українці зі зброєю в руках мусять доводити неподільність рідної держави та єдність усього народу, святкування День Соборності особливо актуальне.

  22-го січня українці у понад сотні міст і селищ взялися за руки та утворили «ланцюг єднання» – символ єдності українського народу. До всеукраїнської акції долучилися і броварчани. Ініціаторами «ланцюга єднання» у Броварах стали партія «Свобода», 93-тя бригада ЗСУ «Карпатська Січ» і молодіжні організації «Сокіл» і «Моноліт».

  Кілька десятків молодих броварчан зібралися на вул. Київській поблизу зупинки «Порошинка». Молодки простягнули державний прапор і символіку "Соколу" та "Моноліту". Хлопці та дівчата одноголосно вигукували відомі гасла про єдину Україну та не менш відомі антиросійські кричалки. Молодь, поклавши руку на серце, також виконала гімн України. Водії автомобілів, які проїжджали повз, вітали молодих броварчан звуковими сигналами та перемиканням світла фар. Опісля хлопці та дівчата гуртом попрямували до міської ради, аби і біля головної адміністративної будівлі міста простягнути українську символіку.

  Цьогоріч юні патріоти збирали кошти для допомоги зведеній штурмовій роті «Карпатська Січ», яка під Донецьком захищає рідну землю. Організатори обіцяють, що на зібрані кошти будуть придбані засоби захисту, зв’язку, зимовий одяг, військове спорядження та інші необхідні речі для військовиків на сході України.

  Нагадаємо, День Соборності – свято проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки та возз’єднання Великої й Західної України, що відбулося 22-го січня 1919 року.