WTF?
     
Пункти обігріву в Броварах (ВІДЕО)

З 19.01.2016 на виконання розпорядження міського голови м. Бровари,  у зв’язку зі зниженням температури повітря, продовжено роботу пунктів обігріву для надання допомоги людям, які залишилися, без домівок та одиноких людей похилого віку по вулиці Ярослава Мудрого (вул. Кірова) та вул. Петлюри Симона (Черняховського). Розгорнуто та облаштовано наметовий пункт обігріву в парку «Перемога».

Роботу щодо функціонування пунктів обігріву покладено на Броварське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області,  КП «Бровари-Благоустрій», Броварську міськрайонну організацію Товариства Червоного хреста України та Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування.

Організовано цілодобове чергування та забезпечення  дотримання вимог пожежної безпеки в пунктах обігріву на період їх функціонування.

 

Координує роботу між структурними підрозділами, що залучені до функціонування пунктів обігріву відділ з питань надзвичайних ситуація, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради.

Броварська міська рада