WTF?
     
Броварський спортсмен збирає кошти на операцію

 Тренер силової атлетики й східних єдиноборств, Влад Поліч звернувся за допомогою у соцмережах. Під час тренування спортсмен серйозно травмувався, що спричинило синовіт правого колінного суглобу (кіста Бейкера). Сам Влад називає її бомбою уповільненої дії, і не дивно, адже, якщо кіста розірветься, рідина витече у тканини. Окрім того, що це жахливо боляче, вона може призвести до затромбування глибоких вен. Звісно, згодом біль вщухне, але небезпека ще й в тому, що судини можуть затромбуватися навіть якщо кіста не розірветься.

 Наразі, тренер продовжує працювати в залі, але операція потрібна терміново. Влад просить допомогти. Тим хто відгукнеться обіцяє віддячити тренуванням дорослих і дітей у комфортному залі. До речі, уже є відгуки.

Ми були дуже здивовані тим, що спортсмен не просить гроші, а закликає відвідувати його тренування, тобто Влад хоче сам заробити на операцію, просто для цього потрібна більша кількість клієнтів.

 Ми зв'язалися зі спортсменом, щоб докладніше дізнатися про ситуацію.

- Як терміново потрібно зробити операцію?

- Терміново, час є, але я не хочу зволікати. У таких речах час завжди проти тебе.

- Наскільки хворобливим є ваш стан? Біль, набряк, складність згинати ногу?

- Усе є, але зараз, навіть, трохи краще, ніж відразу після травми. Набряк став трохи меншим.

- Скільки коштує операція?

- Від семи тисяч гривень. Дорогі самі ліки.

- Ви не оприлюднюєте номер банківської картки, а закликаєте людей приходити на ваші тренування. Як до вас прийшла ідея збирати на операцію таким альтернативним шляхом?

- Усе просто, не хочу ні в кого просити гроші. Це якось не гідно. Принаймні я ще не в такому стані. Можу й людей тренувати, й сам тренуюсь, просто не даю навантаження на ногу.

 Зв'язатись з Владом можна за телефоном 097 439 65 96. Отже, у нас є чудова нагода, якто кажуть два в одному - зайнятися власним здоров'ям і покращити здоров'я свого тренера.