WTF?
     
В Бровари повернули керівництво екстренної допомоги (ВІДЕО)

У місто Бровари Київської області повернули керівництво екстреної допомоги. До цього воно знаходилося у Борисполі. Наразі міська влада допомагає з ремонтом автомобілів. Базується термінова  допомога на території центральної районної лікарні Броварів.

Зниження смертності  серед населення та надання якісної медичної допомоги,   максимально швидке прибуття карет швидкої до пацієнта – саме це було основним завданням реформування швидкої допомоги. Вона поділена на 2 підрозділи- екстрена та невідкладна допомога.  Проте, в будь-якому випадку ви маєте набирати 103, а диспетчери  вислухавши ваші симптоми вже самостійно визначить куди Вас перенаправити.

Бригади на екстрений виклик прибувають за 10 хвилин в межах міста і 20 хвилин – поза межами з моменту отримання виклику.  Невідкладна допомога - до 1 години.  Відтак, якщо у вас поранення, важкі забої, отруєння, укуси тварин, травми голови та інше- диспетчер відправить до вас бригаду екстреної допомоги . Якщо у вас болить голова,  підвищення артеріального тиску,  загострення хронічних захворювань, хвороби суглобів та інше, тоді диспетчер відправить до вас  невідкладної, яка згідно законодавству має право їхати до години.  За такою системою наразі мають працювати всі лікарні. Адже  саме так написано в постанові Кабінету міністрів «Про нормативи прибуття екстреної медичної допомоги на місце події»

З початку року у Бровари повернули керівництво екстреної допомоги, яке раніше було в Борисполі. Броварська станція екстреної медичної допомоги  мала два відділення:  бориспільське та броварське,останнє з них від’єдналось та згідно наказу департаменту київського обласного департаменту здоров’я стало відокремленим підрозділом від Київського обласного центру екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф. Робота там ще тільки налагоджується .  Приміщення в якому розташований пункт екстреної медичної допомоги перебуває в не найкращому стані. Адже було збудований ще на початку 60-х років. Також не вистачає й елементарних речей, без яких злагоджена та якісна роботи стає неможливою

Також лікар зауважує, що бригади часто не встигають на виклики. Також бідкаються і через нестачу автомобілів, які б вчасно довезли до місця призначення.

Незважаючи ні на що, лікар не втрачає оптимізму. Каже, міська влада допомагає з ремонтами автомобілів та із будівництвом.   

Джерело: Правда Тут