WTF?
     
Водохреща в Броварах (ВІДЕО)

З року в рік для броварчан свято Водохреща стало одним з найулюбленішим святом. Вже стало доброю традицією на це свято збиратися в парку "Приозерний" біля озера на Пекарні аби окунутися в святу крижану воду. 

19-го січня 2016 року відбулось Водохреща  у Броварах, традиційно, у парку "Приозерний". Освятили воду священики церкви Петра й Павла, зокрема отець Олександр (Левчук). Обряд розпочався близько першої години дня проте масові гуляння та масові занурення у воду почалися ще з самого ранку.  

Не одну тисячу броварчан ми могли спостерігати і біля ополонки в озері, і на березі біля каплички, де велася служба священників церкви. Поки дорослі купалися, спілкувалися, діти каталися на санчатах та спостерігали за сміливцями, які наважились освятитися в крижаній воді. Таких сміливців було дуже багато. Не налякали їх і морозец, який тримався на позначці біля -10ºС. 

 Купалися малі й старі, чоловіки й жінки - словом, усі.

- Ще ж воду в озері не освятили, а ви купаєтесь, - почали розмову наші журналісти з жінкою, яка тільки-но вийшла з води.

- Нічого страшного, - пояснює вона нам, - в цей день воду освячує не священник, воду освячують небеса та святе повітря!

Периметром чергували працівники МНС та Швидкої, адже лід не надійний, а людей зібралось дуже багато.

 

Броварчани приходили не тільки скупатися, але й прогулятися з родиною, малеча швидко знаходила собі розваги. Це і катання на санчатах, лижах та ковзанах, ліпили сніговиків, кидалися сніжками. 

 

 Годувати й зігрівати таку кількість людей зголосились хлопці з організації "АТО-М". Кожний бажаючий міг зігрітися в їхньому наметі, скуштувати шурпи, шашлику, випити гарячого глінтвейну чи чаю. Після таких таких розваг діти та дорослі залюбки навідувались в намет.

Тож свято вдалося на славу. З самого ранку до пізнього вечора ополонка в озері не пустувала, а масові святкові гуляння в парку "Приозерний" не припинялися до самого вечора. Погода цьогоріч посприяла гарному відпочинку для всіх броварчан в цей святковий день.  .