WTF?
     
Особливості національної праці. Бровари. Варус.

 18-го січня у магазині VARUS (на вулиці Гагаріна 16) ми на власні очі бачили нездорових касирів. Одна дівчина просто на робочому місці збивала термометр і міряла температуру. Друга, яка обслуговувала нас, виглядала геть хворою. У касира було малинове обличчя, обнесені простудою губи, очі дівчини блищали мов налиті слізьми.

- Боже, ви ледь сидите. Так?

- Нікому замінити, - відповідає дівчина. - І ще сидіти до 22:00.

 Якщо раніше, ми бачили всіх касирів у масках, то вчора вони працювали без них. Звісно, що хворим дуже тяжко висидіти в масках, особливо коли закладений ніс - майже неможливо дихати, але ж поруч здорові люди - колеги, покупці. Якщо чесно, ми трохи спантеличені, адже часто бачимо величезні черги у магазині, часто каси працюють через одну, а то й менше, чому ж потрібно викликати на роботу очевидно хворих? Ми не знаємо  тонкощів лікарняних або безкоштовних відпусток, які практикує керівництво магазину, проте воно не може не розуміти, що наражає оточуючих на небезпеку. По коментар ми звернулися до представника мережі супермаркетів пані Інни.

  "Винними" виявились касири.

- А що люди скаржились?

- Покупці обурювались, адже їх обслуговували явно хворі люди. Навіть більше, дівчата говорять, що немає зміни.

- Такого не було, тобто не може бути, щоб не було зміни. Просто коли дівчина прийшла на роботу, вона нікого не попередила, що їй аж на стільки погано. - Пані Інна пояснює, що зараз кашляє та чхає кожен другий, але у такому критичному стані вже ніхто не працює.

- В такому разі дівчата повинні бути в масках, ми цього не побачили.

- Сьогодні все в порядку - усі в масках.