WTF?
     
Розширена оперативна нарада (18.01.2016)

18.01.2016 року виконуючий обов’язки міського голови м.Бровари  – заступник міського голови  Василь Андрєєв провів розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Служби життєдіяльності міста працюють у штатному режимі. У зв’язку із низькою температурою повітря, триває збільшення температури теплоносія, що подається в оселі та установи. У ДНЗ міста температура у приміщеннях відповідає нормативним показникам.

За минулий тиждень зареєстровано 853 випадки захворювання на ГРВІ, 394 з них – діти, що складає 46 відсотки від показників захворюваності на минулому тижні. У зв’язку із оголошенням карантину 18 по 25 січня та призупиненням роботи  у НЗ та ДНЗ міста , призупинено проведення спортивних та масових заходів. Василь Андрєєв надав доручення КП «Бровари-Благоустрій»  додатково підготувати ( посипання сіллю та ПСС) тротуари та вулиці навколо закладів міста та з метою зниження ризику отримання травм.

Василь Андрєєв висловив подяку керівникам та усім працівникам комунальних служб,  що у складних погодних умовах цілодобово забезпечували життєдіяльність міста та відзначив безперебійне функціонування зазначених служб. Було надано доручення відновити та встановити дорожні знаки центральними вулицями міста, що вказують правила паркування автомобільного транспорту, для оптимальної роботи снігозбиральної техніки.

За повідомленням Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», було виявлено дві несанкціоновані врізки у газопровідну мережу міста. Перевірка щодо виявлення несанкціанованого відбору газу триває.

 

Броварська міська рада