WTF?
     
Колишній «локомотив» української промисловості – Броварський завод пластмас.

 Броварський завод пластмас вже багато років займає провідні позиції серед найбільших підприємств України в галузі переробки пластичних мас. Він був одним із небагатьох, який випускав подібну продукцію у всьому Радянському Союзі. З дня свого заснування - 22 березня 1966 - завод постійно нарощував свій виробничий потенціал, динамічно розвивався, освоював нові прогресивні технології переробки полімерних матеріалів у вироби з використанням оснащення провідних австрійських, німецьких фірм та вітчизняних підприємств. З 1966 по 1991 рік - Броварський завод пластмас - державне підприємство "Броварський завод пластмас". Вже в роки незалежності розпочався його поступовий занепад, що вилилося у скороченні виробництва, звільненні працівників тощо. На початку 90-их років минулого століття великим попитом, які і раніше, користувалася плівка із картинками на основі. Це був час поїздок наших громадян до країн близького зарубіжжя, де вони продавали нашу продукцію, щоб курити одяг, взуття, техніку тощо. Так от дана продукція користувалися широким попитом в Румунії, Польщі тощо. Але потім її витіснив більш дешевий товар із Туреччини та Китаю. 
З 1992 по 1994 рік - орендне підприємство "Броварський завод пластмас".
З 1995 року - закрите акціонерне товариство "Броварський завод пластмас.
З 2011 року - публічне акціонерне товариство "Броварський завод пластмас.
За 45 років своєї діяльності завод освоїв технології виробництва багатьох видів полімерної продукції, які відповідають рівню міжнародних стандартів.

Серед них:
• труби напірні з НПВХ і фасонні частини до них для питного водопостачання;
• труби НПВХ для прокладки каналізаційних мереж підземним методом;
• труби НПВХ для електропроводки;
• труби поліетиленові для транспортування води, газу і для технічних потреб;
• стрічка ПВХ з липким шаром;
• плівки поліетиленові та вироби з них;
• клейонка столова з полівінілхлоридним покриттям;
• плівка ПВХ з друкованим малюнком;
• технічні і господарські товари, виготовлені методом лиття під тиском.

ПАТ "Броварський завод пластмас" - єдиний в Україні виробник труб напірних з непластифікованого полівінілхлориду (НПВХ) для забезпечення питного водопостачання.
На даний час завод не раз змінював власника і зараз переживає не найкращі часи. Його було неодноразово перепрофільовано, а його виробничі потужності часто використовуються не за своїм призначенням.