WTF?
     
Сніг-сніжок кожному на радість (ВІДЕО)

  Як гарно на вулиці у морозні зимові дні, коли земля вкрита білим простирадлом, у повітрі в якомусь чудернацькому танку кружляють білі невагомі сніжинки, а лютий морозець приємно обпікає і рум’янить холодом щічки. Навряд чи кому-небудь хочеться сидіти у такі казкові дні вдома. А про непосидючих дітлахів і говорити нічого. Та й хтозна-коли ще раз видасться можливість досхочу побавитися у сніжку. Не даремно ж учені лякають: «Глобальне потепління! Глобальне потепління!».

 На щастя, новий 2016-й рік не перестає тішити нас по-справжньому зимовою погодою. Вже вкотре вона знову радує малюків снігом. Суботній ранок із відтінком завірюхи. Прокидаєшся, а навкруги – білим-біло від вранішнього снігу, який ніби манить тебе. Та й як тут втриматися?

От сотні броварчан не втрималися і за першої ж нагоди попростували до парку – найулюбленішого та наймасовішого місця цієї зими. Забавок довго не довелося шукати – матеріалу для гри у сніжки навкруги хоч греблю гати. А якщо додати ще бодай трохи фантазії та сили, то й бабу снігову зліпити можна… Чи діда… Чи ще якесь створіння. Тут броварська малеча (та й не лише малеча!) добряче постаралася. Хоч конкурси на кращу снігову скульптуру проводь!

  А ті, хто не побоялися змокнути, перевернувшись на санчатах, вподобали гірку. На чому тільки з неї не спускалися. Картонка від коробки, санчата, спеціальні "тарілки", навіть колеса – діти та дорослі не гребували нічим. Аби лишень спуститися з гірки. Навіть деякі дорослі згадали свої найкращі роки дитинства і дали майстер-клас своїм недосвідченим «колегам» по забавах.    

  Найскладнішим завданням у цьому природному парку розваг було змусити дітей покинути ігри та піти додому. Надскладне завдання, особливо коли й самому зовсім не хочеться повертатися. Та ще й карантин у школах ввели. Тепер діти навіть під страхом домашнього завдання не підуть з парку.

  Вдала цьогоріч зима на розваги. І поки ще є можливість у цьому впевнитися, пориньте у дитинство. Коли ще видасться така нагода?