WTF?
     
Карантин у броварських школах та дитячих садках (оновленно 22.01.2016)

 Щоб попередити епідемію грипу та поширення ГРВІ було прийнято рішення про карантин у школах. Чи вводитимуть його у дитячих садах буде залежати від того, чи є в групі 20 % інфікованих дітей. Докладніше, про ситуацію нам розповіла заступник міського голови з питань освіти, Лариса Виноградова.

 Броварська міська рада видала розпорядження про припинення занять у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Було враховано рішення "комісії виконавчого комітету з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол No 6 від 22.10.2015) щодо "Комплексного плану організаційних та протиепідемічних профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення, уникнення епідемічних ускладнень та можливих летальних наслідків від грипу в епідемічний сезон 2015-2016 років".

 Окрім того, були враховані рекомендації управління Держсанепідслужби, яке прогнозує можливе зростання захворювань. Отже, вирішено зупинити навчання у школах (комунальної форми власності) з 18-го до 23-го січня; за цей період провести комплексні протиепідемічні заходи в них. Заняття відновляться 25-го числа, якщо число захворювань знизиться. Управлінню освіти й науки доручено підвищити ефективність занять і продумати графік відпрацювання згаяного часу.

 Сподіваймося, що заходи будуть дійсно ефективними й убережуть наших дітей. Але потрібно подумати й про дорослих, якщо дитина контактуватиме з батьками, які бувають у великих колективах. Найпростіші заходи: мити руки перед прийомом їжі, особливо після контакту з поверхнями, де можуть бути віруси; їжте більше здорової їжі, багатої на вітаміни; знизити до мінімуму шкідливі звички; чергувати працю й відпочинок. Також можна пити для профілактики противірусні ліки.

22.01.2016 року заступник міського голови м. Бровари Лариса Виноградова повідомила броварчан про продовження карантину в школах до 28 січня 2016 року.

 

 Будьмо здорові.