WTF?
     
Творче поздоровлення з Різдвом від колективу БДЮТ

  Новорічні та різдвяні свята добігли кінця, а разом із ними скінчилися й нетривалі вихідні. Натсав час усім нам збиратися у напружений кулак і знову братися до роботи. Втім, мало хто відмовився б від ще одного, бодай незначного, свята.

  Декілька годин свята подарували броварчанам педагоги та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Броварів. У четвер, 14-го січня, вони влаштували у МКЦ «Прометей» традиційне для закладу святкове дійство «Різдвяні дзвони». Вихованці БДЮТ вкотре похвалилися своїми вміннями зі сцени, а глядачі досхочу насолодилися чарівною різдвяною атмосферою.

  Розпочали святковий захід танцівники Народного хореографічного ансамблю «Галатея». Вони з’явилися перед глядачами у вигляді маленьких зелених ялинок, навколо яких кружляла весела сніжинка. Опісля учасники «Театру казок» у вигляді вистави ознайомили броварчан із основними традиціями на Святвечір. Юні актори вкривали стіл святковою скатертиною, клали по кутках часник, готували дванадцять страв і закликали Христа спробувати кутю.  

  Далі настав час українських народних пісень, колядок, щедрівок та новорічних привітань. Зачарували глядачів своїм співом учасники ансамблю естрадно-сучасної пісні «Арт-Мікс» і театру народної пісні «Слов’яночка». Співали того дня і про рідну Україну.

  Маленькі вихованці БДЮТ не лише співали, а й танцювали. Різдвяний калейдоскоп таночків подарували броварчанам учасники ансамблю спортивного-бального танцю «Елеріна». Дітки з хореографічного ансамблю «Каприз», виконавши білоруські народні танці, на декілька хвилин перенесли гостей заходу до Білорусії.

  Наймолодшими артистами, які підіймалися того дня на сцену, були маленькі учасники хореографічного ансамблю народного танцю «Броварчаночка». Малюки були і маленькими жабенятами у новорічному болоті, і ялиноньками, і зайченятами, які намагалися збудити ведмедя.

  Завдяки маленьким артистам броварчани також змогли побувати на справжньому українському ярмарку. Чим тільки не крамували на тому ярмарку: горіхи, овочі, поросята, чоботи та ще багато усілякого товару. Ну, і який же ярмарок без циганського танку? Ним звеселили гостей учасники хореографічного ансамблю «Вікторія».

  Неабияк здивували глядачів маленькі учасники ансамблю «Галатея». Танок ляльок-мотанок вони виконували у довгих сукнях і на роликах. Небезпечне завдання дала своїм вихованцям художній керівник ансамблю. На щастя, ніхто не впав. Дітки з посмішкою на обличчі танцювали на роликах.

  Закінчилося святкове дійство виконанням різдвяних колядок. Вони довершили казкову атмосферу у залі. Глядачі сповна насолодилися виступами талановитих вихованців БДЮТ, які ніби перенесли гостей у далекі часи, коли свято було для українців таїнством, а обрядів і традицій суворо дотримувалися.