WTF?
     
"Тече вода каламутна" (ВІДЕО)

 Погода змінилась, люті морози відступили й здавалося б можна зітхнути з полегшенням, але це лише удавана видимість. Кучугури почали танути, пройшли рясні дощі вода знову заповнила низини. Люди намагаються оминути калюжі, як можуть, але іноді це просто неможливо. Іноді затоплені пішохідні переходи, як на перехресті вул. Небесної Сотні (вул. Возз'єднання) з вул. Грушевського, затоплені з трьох боків, іноді є альтернатива без альтернативи, як на вул. Гагаріна, можна йти або затопленою проїзною частиною, або тротуарами де мокрий сніг сягає щиколотки.

 Настав той час, коли люди, дійсно, зраділи лежачим поліцейським, адже ними вони потрапляють "на інший берег". Люди скаржаться що за вчорашній день у них наскрізь промокли дві-три пари чобіт. Звісно, у когось, є й гумові, але в когось тільки одна пара. Цим людям не позаздриш, вони одягають целофанові пакети на ноги, перевзуваються на роботі, якщо є можливість, сушать взуття, вдома - теж саме.

 Люди вже другий день пливуть у своїх справах. Зрозуміло, що це не останній раз, адже лише середина зими. Ясно одне - зливоприймачі або не справляються, або їх недостатньо.

А ось така ситуація в дворах району "Торгмаш":