WTF?
     
Начальника управління освіти Броварів мають звільнити вже цього місяця

  Сьогодні під час проведення п’ятої позачергової сесії Броварської міської ради стало відомо, що вже до 28-го січня цього року начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Володимир Онищенко буде звільнений. Про це сьогодні заявив міський голова Ігор Сапожко.

 Андрій Василенко («Самопоміч») першим заговорив про звільнення чинного начальника управління освіти. Він повідомив, що програма розвитку інклюзивної освіти в місті, підготовлена управлінням освіти, не принесе жодних позитивних результатів, поки її будуть виконувати підлеглі Володимира Онищенка.

  Не підтримала ідею Андрія Василенка лише заступник міського голови Лариса Виноградова. Проте, сам Ігор Сапожко заявив, що начальника управління освіти Володимира Онищенка відправлять у відставку ще до чергової сесії міської ради, яка має відбутися 28-го січня.

Начальник управління освіти і науки Володимир Онищенко вважає всі закиди на свою адресу суто політичним замовленням, заперечує своє можливе звільнення і каже, що жодних претензій щодо його роботи з боку керівництва міськради не було. Про це пише з посиланням на слова самого Володимира Івановича сайт КиевVласть.

Нагадаємо, що під час останньої сесії міської ради міський голова Ігор Сапожко обіцяв розібратися з питанням якості роботи начальника управління освіти до наступної сесії, тобто до 28 січня, однак, за інформацією сайту КиевVласть, Онищенко в своєму професійному рівні не сумнівається, про своє майбутнє звільнення вперше чує, зокрема, і від мера.

«Я не був на тій сесії міськради, де нібито обговорювали моє звільнення. Та впевнений, що це — суто політична проблема, що базується на особистих претензіях депутатів. Нічого спільного з моїм професійним рівнем ці аргументи не мають. І Сапожко мені ніяких зауважень щодо моєї роботи не робив», — цитує видання Володимира Онищенка.

За матеріалами видання «Маєш право знати» та "Трибуна Бровари"