WTF?
     
“Театр для діалогу” проведе у Броварах соціально-мистецький семінар

  Наступного тижня столичний «Театр для діалогу» проведе у Броварах соціально-мистецький семінар для мешканців міста та вимушених переселенців.

 У понеділок, 18-го січня, о вісімнадцятій годині у кав’ярні-пабі "Орех" (вул. Гагаріна, 2) відбудеться презентація «Що таке "театр пригноблених" і з чим його їдять?».

 Під час заходу організатори поділяться історією методики, розважать гостей тематичними іграми та покажуть уривки з власних фільмів. Відвідувачі зможуть по-новому поглянути на театр, суспільство та на себе.

 Організатори стверджують, захід буде цікавий активістам, волонтерам та усім, хто давно мріяв стати активним членом суспільства. На презентацію також запрошуються люди, які були змушені переселитися до Броварів у зв'язку з анексією Криму та військовою агресією на сході України.

 - Наша методика створена для звичайних людей, бо кожна людина – театр. Ми пропонуємо стати актором свого життя, а не лише його глядачем. Через безпечний простір мистецтва люди можуть побудувати діалог із іншими членами суспільства навколо проблем, які хочуть вирішити, - наголошує координатор проекту Яна Салахова.

  Захід відбудеться за підтримки ПРООН, уряду Японії та місцевої влади.

  Вхід вільний.