WTF?
     
У Броварах спалахнув новий вірус, симптоматично схожий на "свинячий грип" (оновлено 13.01.2016)

 Броварами ширяться інфекційні захворювання, симптоматично схожі на вірус «свинячого грипу» (H1N1), який спалахнув в Україні у 2009-му році. Кількість хворих на таку вірусну інфекцію щодня збільшується, проте, за словами місцевих чиновників, говорити про епідемію поки що рано.

 Спалах невідомого захворювання у Броварах розпочався 2-3 тижні тому. Лише минулої п’ятниці до лікарів амбулаторії №2 звернулося 262 осіб, 25 важкохворих дітей було шпиталізовано. Про це сьогодні повідомив головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов на оперативній нараді у міського голови.

 Під час наради у міського голови також було обговорено можливі варіанти протидії поширенню захворювання. Зі слів очільника Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка, природа захворювання поки що невідома. Санстанція обласного рівня провела вірусологічну експертизу, результати якої досі невідомі.

  Визначити, які ліки могли б допомогти хворим, складно. А знайти в аптеках України ті медичні препарати, які діяли на вірус «свинячого грипу», майже неможливо. Ситуація має покращитися, коли буде достеменно з’ясована природа невідомого захворювання та методи впливу на нього.

  Результатом наради стало прийняття рішення про запровадження «маскового режиму» у місті, як це рекомендував зробити Ігор Кравцов. Відсьогодні заклади торгівлі та освіти міста мають проводити прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів. Карантин вже діє у Броварській центральній районній лікарні.

13.01.2016 року депутат броварської міської ради Сергій Батюк спростував про критичний стан в нашому місті:

Шановні Броварчани, виконуючи ваше прохання з проблеми захворювань на грипп H1N1 хотів би повідомити вам наступне. 
Поспілкувавшись терміново з Головним лікарем ЦРЛ Багнюком В.В. отримав наступну інформацію. В терапевтичному віділені з діагнозом пневмонія лікуються 41 людина.
В дитячому віділені з діагнозом ГРВІ лікується 17 дітей.
Направлені зразки до обласної лабораторії вірусології. На дану годину підтвердженя наявності штаму грипу H1N1.(свинячий грипп) Не має.
Тобто епідемія в місті Бровари ЦЕ ІСТЕРІЯ Нашого ТВ.
Загальна картина захворювань на ГРЗ і ГРВІ сутево не відрізняється від картини попередніх років.
Визнати єпідемію чи спростувати має право лише Сан.Епідем. Станція. на підставі відповідних досліджень.Будь яких заяв про критичний стан з захворюванням в нашому місті НЕ ІСНУЄ.
ТОБТО НІЯКОГО КАРАНТИНУ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ НЕ ОБ'ЯВЛЯЛОСЯ.
Наступна зустріч відбулася з зам. міського голови з гуманітарних питань Виноградовой Л.М. Яка повідомила. Що на сьогодні дитячі садочки і школи працюють в звичному режимі.
З вище згаданих зустрічей я зрозумів : епідемії в нашому місті на зараз не має. Як завжди в цю пору люди хворіють і це не відрізняється від інших років.
Нам з вами рекомедують вживати вітаміни, профілактичні засоби. Частіше проводити вологе прибираня з застосуваням дезинфікуючих засобів. В місцях масового скупченя людей обов'язково застосовувати захистні маски. 
А саме головне не піддаватися загальній істерії.
Чому так, та тому що зараз я обхожу наші аптеки де починаючи з понеділка просто розмели маски.
А ще вчора в нашому місті був практично бум телевізійників . що найменше відвідали місто дев'ять знімальних груп. А приділили увагу нашому місту не тому . що у нас спалах вірусу H1N1, а лише завдяки близькості нашого міста до столиці.Таку істерію ми з вами переживали в 2009 році згадайте. Тоді і літак з "Таміфлю" зустрічала Ю.В.Тимошенко і маски безкоштовно роздавали по квартирам і тд. Але саме цікаво чим все закінчилось. А саме починаючи з 2010р.проти Ю.В. Тимошенко режимом януковича було відкрито дванадцять кримінальних справ одна з яких саме по цій ситуації. А тому давайте не втрачати здорового глузду і діяти згідно ситуації . а не панікувати

За матеріалами видання "Маєш право знати"