WTF?
     
Новорічна казка для малечі в Броварах на Майдані Свободи

 9 січня на Майдані Свободи учні першої школи розіграли новорічну казку. Вистава розповідала про негативних героїв казок, Кікімору, Водяного, Лісовика. Під Новий рік вони вирішили виправитися й робити добро.

 Герої вирішили подарувати чарівну квітку дитині, щоб вона змогла здійснювати бажання, але її вкрала Баба-Яга. Стара бестія розкидала пелюстки по всьому світу, і наша трійця мусила зібрати їх до купи, аби відновити силу квітки.

 За допомогою Кікімора, Водяний і Лісовик звернулися до Діда Мороза. Він дав їм чарівний глобус, який приводив їх до пелюсток. Під час подорожі наші герої зустріли на своєму шляху піратів та, навіть Машу з Ведмедем.

 Подорож нашої трійці завершилась у Баби-Яги. Коли було зібрано всі пелюстки, з'явились Дід Мороз і Снігуронька. Вони привітали зі святом усіх присутніх. Потім герої вистави водили з дітьми хоровод. Закінчилось усе танцями й конкурсами. Завдяки учням першої школи малеча раділа від душі.

 Головною аудиторією юних артистів переважно були дітки до п'яти років, хоча виставу дивились і підлітки. Малюки з цікавістю спостерігали за учасниками вистави. Хоча "представників чоловічої статі" неабияк приваблював трактор, який чистив майдан від снігу. Але коли він поїхав, хлопці знову сконцентрували всю увагу на казкових героях.

 

 Чудово, що розіграти виставу для дітей, зголосились самі діти. Малечі дуже сподобалось дійство, особливо та частина, де вони брали участь самі.