WTF?
     
Водій броварської маршрутки загубив колеса на дорозі (ВІДЕО)

8 січня на проспекті Незалежності у маршрутки відпали задні колеса. Про це у соцмережі повідомив свідок. Чого чекати далі? Люди просто терплять перевізників, адже не мають альтернативи. Ми змушені слухати тюремну романтику (дякувати Богу, з'явилось mp3), яку так полюбляють водії, хоча вони не соромляться нагадувати, що їх дратують наші телефонні розмови; ми вдихаємо дим їхніх цигарок і гар, що смердить на півсалону (нещодавно ми самі були свідками подібної ситуації). 

 

 Пасажири віддають свої кровні за щастя проїхатися на, часто, старезному, іржавому раритеті (за чистоту, навіть, не будемо згадувати). Подекуди, їхати на наших маршрутках, просто, страшно, але ми все одно справно сплачуємо за користування транспортом.

 Але ця ситуація, зовсім нечувана. Перед рейсом машина має бути оглянута фахівцем, який дозволяє або забороняє виїзд на маршрут. Як у такому разі, ця - потрапила на дорогу? Дехто радить скаржитись директору підприємства, дехто вважає, що вимагати відповідей потрібно у Сапожка І. В., адже мерія видає ліцензії на перевезення. Є думка, що доречніше написати заяву до поліції, щоб задокументувати ганебний факт, щоб відбулись перевірки всього транспорту перевізника (можливо й пасажирам вдалось щось відсудити на свою користь).

 Ми не раз писали про ДТП, які створюють водії громадського транспорту, вже не кажучи, про зневажливе ставлення до пасажирів: кермувальники не дотримуються безпечної відстані, різко гальмують, через що, люди просто падають в салоні; ігнорують зупинки, через що містяни не можуть дістатися пункту призначення.

 Ясно одне, закривати очі на це не слід, адже ми сплачуємо за послуги, тож маємо право вимагати якості й безпеки.