WTF?
     
Не продається: депутати знову не дали дозвіл на продаж автобусної зупинки біля школи №5

Не продали втретє. Депутати Броварської міської ради знову не дали приватизувати автобусну зупинку поблизу  п'ятої школи. Розміщений об’єкт на вулиці Київській навпроти будівельного маркету «Епіцентр». Підприємець, що орендує її, планує звести на цьому місці кафе. Передати в приватні руки зупинку намагалися і раніше, востаннє ініціативу відправили на доопрацювання.

Нагадаємо, підприємець Олексій Демиденко, який і претендує на приватизацію зупинки «Школа № 5», раніше розповів, що запланував там збудувати кафетерій та пекарню, яка виготовлятиме здобу та свіжу випічку. На варіант оренди на 10 років чоловік не погодився, адже планує вкладати в бізнес великий капітал. Чиновники оцінили суму викупу приблизно у 4 млн грн.

Опозиційні депутати мали багато питань до ініціативи, а під час останньої комісії з комунальних питань обранці рекомендували зняти з розгляду проект.

Депутат Леонід Черепейнік, перед голосуванням, запропонував не включати проект до об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, а дозволити розпочати процес шляхом викупу. Ініцітива набрала 14 голосів із 19 мінімальних, тому розглядали його без внесення змін. Однак, «за» ініціативу, навіть, у такому вигляді назбиралось всього 6 голосів.