Розгромна перемога броварського ФК «ЮНІОН» перед закінченням першого кола футбольного чемпіонату Броварщини (ВІДЕО)

В суботу, 15.08.2020 року відбулись матчі в рамках IX туру Чемпіонату Броварського району з футболу серед команд першої ліги.
На стадіоні МФК «Бровари» відбулась гра між ФК «Димерка» з смт Велика Димерка та броварським ФК «ЮНІОН»
Саме  ці дві команди знаходились у нижній частині турнірної таблиці чемпіонату, тому обом футбольним клубам обов'язково потрібно було здобувати перемогу та брати три очки.
Парадоксально, але номінальними господарями матчу вважалась команда з Великої Димерки. Гру між ФК «Димерка» та ФК «ЮНІОН» обслуговувала бригада арбітрів з смт Велика Димерка (!!!) на чолі з Сердюченком Ігорем.

Початок матчу розпочали жваво обидві команди, але з перших хвилин контроль м'яча «у свої ноги» взяли саме броварчани. За територіальної та ігрової переваги «юніонівці» намагалися забити швидкий гол, але помилки на обох флангах та брак в реалізації останнього удару не дозволяли це зробити. Гравці «Димерки» робили поодинокі проходи до воріт броварчан, але захисники та воротар «ЮНІОНА» Олександр Чубарєв надійно відпрацьовували в обороні.
В середині першого тайму один з кутових ударів все ж таки приніс броварчанам напрацьований гол. Лівій захисник Євген Слободянюк вдало вибрав позицію та після навісу йому залишилось тільки підставити ногу та переправити м'яч у ворота.

Гравці ФК «ЮНІОН» продовжували шукати підступи до воріт суперника і, навіть, забивали у ворота, але бокові арбітри раз за разом своїми прапорцями сповіщували про положення поза грою.
Постійний тиск на ворота суперника все ж таки приніс свій результат, тут вже і арбітри були безсильні - «ЮНІОН» прорвало! До кінця першого тайму у воротах димерців «розписалися» по одному разу Дмитро Рубець та Леонід Акопов.
З рахунком 0:3 на користь броварчан команди пішли на перерву.

(більше фото з матчу ТУТ)
Початок другого тайму мало чим відрізнявся від першого - гравці ФК «ЮНІОН» намагалися тримати м'яч під своїм контролем, а димерці періодично ловили броварчан на помилках та організовували швидкі контратаки.
В кінці гри втома гравців взяла своє, футболісти збавляли свої швидкості, з'явилось більше помилок, але все ж таки глядачі, які прийшли на матч, ще побачили гол в середині другого тайму. Форвард ФК «ЮНІОН» Леонід Акопов забиває свій другий м'яч у цій грі та ставить крапку у цьому матчі, який закінчився впевненою перемогою броварчан з рахунком 0:4.

Це друга перемога «ЮНІОНА» в цьому сезоні, але перша така впевнена. Видання «AT BROVARY» після матчу взяли коментар у президента броварського футбольного клубу «ЮНІОН» Руслана Семенця:
 - Цілком задоволений і грою команди, і підсумковим результатом. Хочу подякувати кожному гравцю, хлопці виклалися по максимуму. Також велика дяка вболівальникам, які не дивлячись ні на що, приходять і підтримують нашу команду. Будемо намагатися виправдати довіру і з кожним матчем покращувати результати.

Зараз у чемпіонаті невеличка пауза, будемо продовжувати тренуватися та налаштовуємося на боротьбу. Тренер команди Роман Коростишевський мав розмову з колективом і зазначив, що клуб поповниться деякими виконавцями, а хтось залишить заявку на ІІ коло змагань. Сподіваюся, що ми приймемо правильні кадрові рішення і це стане запорукою подальших успіхів «Юніону», - прокоментував Руслан Семенець.

Також цього дня були зіграні інші матчі цього туру. У Требухові місцевий «Фаворит» та команда «Літки» з однойменного села. Требухівці впевнено перемогли з рахунком 3:0. Не так впевнено, але здобув перемогу 1:2 ФК «Калинівка» з смт Калинівка, які грали в с. Красилівка з місцевим ФК «Арсенал». А ось ФК «Маяк» зі Світильні не приїхав в с. Погреби на гру з лідером чемпіонату ФК «Десна». ФК «Альтернатива» із с. Шевченкове 9-й тур чемпіонату пропускав.

Наразі команди три тижні відпочинуть від чемпіонату Броварщини з футболу, наберуться сил і, можливо, друге коло принесе даному турніру неочікувані сюрпризи.