WTF?
     
У Броварах попрощалися із загиблим воїном АТО

 Сьогодні у Броварах провели в останню путь бійця, який майже рік захищав рідну землю на сході України, – Олега Синільника.

 Синiльник Олег Миколайович – воїн АТО з Броварів, боєць 1-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗСУ. Чоловік був призваний на службу у перші дні весни минулого року, і вже 4-го березня цьогоріч мав повернутися додому. У Олега залишилися дружина Ірина та повнолітня дочка Ілона.

 Востаннє Олег вийшов на пост другого січня 2016-го року під Горлівкою. Позначка термометра тієї ночі не піднімалася вище ніж -25 градусів за Цельсієм. На ранок побратими знайшли вже мертвого Олега. У військовика зупинилося серце. Того-таки дня повідомили родичів. Дружині розповіли 3-го січня. Про це нашим журналістам розповів друг Олега, Брошко Григорій.

  Тіло Олега привезли до рідного чоловіку міста учора, п’ятого січня, о двадцятій годині. Сьогодні броварчани мали змогу попрощатися із загиблим героєм і провести його в останню путь.

  Охочі попрощатися з Олегом мали намір зібратися сьогодні об одинадцятій біля броварського моргу та о дванадцятій поблизу будинку, де мешкав боєць (вул. Грушевського, 3б). Проте сьогодні дещо не вклалися у визначений учора час. О дванадцятій біля будинку Олега вже нікого не було.

  О пів на першу у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП (вул. Гагаріна, 22а) пройшла панахида за загиблим. Опісля церковної служби у храмі тіло воїна пронесли вулицями міста.

  Поховали військовика на Алеї Героїв на новому Броварському міському цвинтарі, що розташований на вулиці Олега Онікієнка (колишня вулиця Кутузова). Олега поховали з усіма військовими почестями. Після того, як отець Михаїл відспівав загиблого біля каплички, усі присутні прощалися з Олегом, клали квіти до труни.

  Поховання Олега супроводжували салют у виконанні бійців та три канонади пострілів. У цей час всі присутні кидали три жмені землі у могилу. Попрощатися з броварським воїном АТО прийшли також міський голова Ігор Сапожко, його заступник Василь Андрєєв, місцевий депутат Сергій Батюк та ін.

  

  Редакція «At Brovary» висловлює співчуття рідним і близьким Олега. Вічна Пам’ять та Слава українському воїну, який віддано захищав рідну землю!

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!