WTF?
     
В Броварах ДП «Завод порошкової металургії» заборгувало своїм працівникам майже 22 млн. грн

На 1 липня 2020р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на Київщині становила 160,1 млн.грн, з неї 36,0 млн.грн припадало на економічно активні підприємства.
Про це виданню «AT BROVARY» стало відомо з ЕКСПРЕС-ВИПУСКА Головного управління статистики в Київській області.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств у червні 2020 року збільшилась на 4,4%.

На початок липня п.р. більш ніж дві третини боргів економічно активних підприємств припадало на промисловість (71,8%).
Основну частину боргу утворено в місті Бровари (60,7%), Іванківському (23,0%), Васильківському (5,2%), Києво-Святошинському (3,1%) районах.
Більш детальну інформацію щодо заборгованості з виплати заробітної плати наведено в додатках, згідно яких станом на 01.07.2020 майже 22 млн. гривень заробітньої плати заборгувало своїм працівникам ДП «Завод порошкової металургії».
Нагадаємо, що восени 2019 року керівника державного підприємства «Завод порошкової металургії» Служба безпеки України викрила на зловживанні службовим становищем.

Оперативники спецслужби встановили, що директор держпідприємства, перебуваючи на посаді, неодноразово закуповував для заводу непридатне для експлуатації обладнання за завищеними цінами. За висновками експертизи, своїми діями посадовець завдав збитки на 700 тисяч гривень унікальному підприємству, яке, зокрема, надає послуги військово-промисловому комплексу України