WTF?
     
«Апгрейд на межі десятиліть» або як мешканці броварської багатоповерхівки скаржаться на «недоремонт» (ВІДЕО)

Нещодавно славно відома команда прозвітувалась про капітальний ремонт прибудинкової території по вул. Володимира Великого, 10-А, що в житловому р-ні «Торгмаш».
Таки дійсно, роботи провелись, у дворі, де роками після опадів «з'являлось озеро» вже лежить нове покриття, а для пішоходів покладено нову сучасну тротуарну плитку. Саме цей новий тротуар починається біля 1-го під'їзду будинку по вул. Володимира Великого, 10-А, тягнеться вдовж всього будинку, звертає лівіше та закінчується майже у дворі будинку по вул. Володимира Великого, 10-Б біля входу до приватної школи «Фортуна».
Тепер про будинок по вул. Володимира Великого, 10-Б...

  
Якщо коротко, то це колишній гуртожиток, але наразі всі квартири в цій п'ятиповерхівці приватизовані. В будинку проживає велика кількість сімей та ще більша кількість дітей. Але!
Але зі слів багатьох мешканців цього будинку, міська влада згадує про цей будинок дуже рідко. Деякі його мешканці взагалі сумніваються, чи згадує взагалі. І таки дійсно, побувши у дворі цього будинку ми зіткнулись зі старим асфальтним покриттям, дитячим майданчиком, який нагадував майданчик у Прип'яті, сходи до головного входу в будинок, які були зроблені зі шматків «лежачих поліцейських», глиняні та земляні навали, ну і купи сміття... І це будинок, де проживає матір загиблого броварського Воїна АТО/ООС, в честь якого названа одна з вулиць місті, Дмитра Олександровича Янченка. Саме на цьому будинку висить меморіальна табличка нашого Героя.

  
Але на днях відбулось диво! До будинку приїхали комунальні працівники та розпочали роботи по облагороджуванню двору біля будинку по вул. Володимира Великого, 10-Б. Радості мешканцям п'ятиповерхівки не було меж. Але радість тривала недовго. Роботи як швидко розпочались, так швидко і закінчились. Що було зроблено? Біля будинку було покладено декілька метрів тротуарної плитки, яка також веде до приватної школи «Фортуна» та з'єднується з тротуаром, який близько місяця тому був прокладений від сусіднього будинку по вул. Володимира Великого, 10-А та яким так у себе на сторінці хизувалась перед громадськістю славно відома команда.

  

А чи буде вона хизуватись цим тротуаром та роботами у дворі будинку, де живе Янченко Наталія Семенівна та де висить меморіальна дошка броварського Героя? Мабуть, що ні, бо новий тротуар біля цього будинку був викладений зі старої плитки, яку клали ще при радянській владі. До речі ця плитка дуже схожа на ту, яку зняли в парку «Перемога» перед капітальним ремонтом. Ось і всі роботи... Робочі поїхали, безлад та дух СССР залишився. І як казав Дід Панас... FIN!