WTF?
     
Справа по вбивству броварських полісменів рекордно затягується


Вже 3,5 роки тягнеться судовий процес по справі вбивства (розстрілу) працівників поліції, яке відбулось 4-го грудня 2016 року в с. Княжичі, Броварського р-ну.
У себе на сторінці Олександр Орлов, батько одного із загиблого, розповідає про тяганину, яку влаштовують адвокат підозрюваного та безпосередньо суддя Броварського міськрайонного суду.
- 28.07.2020 року о 14:00 в Броварському суді мало відбутися судове засідання у справі про вбивство співробітників поліції в с. Княжичі Броварського району Київської області 4.12.2016 року. Але судове засідання не відбулося, тому що до суду надійшла заява від адвоката Мариновського Р. з проханням про перенесення судового засідання, оскільки вона бере участь в іншому судовому засіданні. Як завжди, адвокат Мариновського Р. до своєї заяви ні які підтверджуючі документи не надала. І ось по одному тільки цієї заяви в черговий раз відклали судове засідання.

Так чому ж я пишу як завжди? А тому що, ще 7.08 2019 року суддя перенесла судове засідання на 4.10.2019 року, а причиною цього була заява все того ж адвоката Мариновського Р. і причина була точно така ж, тобто в заяві вона написала що не може прийняти участь у судновому засіданні оскільки бере участь в іншому судовому засіданні. І знову ми спостерігаємо затягування судового процесу, яке повторюється, як і в 2019 році.

 

Таким чином обвинувачені намагаються піти від заслуженої відповідальності за розстріл співробітників Нац. поліції. Цікавий факт, що для того що б винести рішення про перенесення судового засідання суддя за весь рік жодного разу не поставила вимогу про документального підтвердження відсутності адвокатів, хоча КПК України таку процедуру передбачає. Адже саме суддя відповідає за терміни розгляду кримінальної справи, але на жаль не в нашому випадку. Але я впевнений, що скільки б це не тривало, обвинувачені обов'язково отримають своє заслужене покарання, - розповідає батько загиблого полісмена Сергія Орлова, Орлов Олександр.