WTF?
     
Без Дубінського, але із сюрпризом. В Броварах «Слуга Народу» представили Дмитра Ратнікова, як можливого кандидата в мери (ВІДЕО)

Вже пару днів в соціальних мережах анонсували приїзд в Бровари нардепа від партії «Слуга народу» Олександра Дубінського. Дане оголошення дослівно звучало так:

У п’ятницю, 24 липня, о 15:00 відбудеться зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з усіма охочими представниками Броварської ОТГ.
Місце зустрічі: м. Бровари, сквер «Юність», вул. Короленка, 60.
Олександр Дубінський представить свою команду на місцевих виборах. Буде оголошено про початок роботи над планом розвитку Броварської об’єднаної територіальної громади, до створення якої запрошуються всі небайдужі мешканці Броварщини.
Усі присутні зможуть поставити запитання народному депутату та членам його команди і отримати вичерпні відповіді.
Приходьте та долучайтеся до нашої команди! Вирішимо всі проблеми вашої громади разом!

Тож 24.07.2020 видання «AT BROVARY» вирушило до скверу «Юність», аби послухати запитання броварчан до народного депутата, відповіді на них Дубінського, а головне дізнатись, що ж це за команда від «Слуги Народу» і хто її в Броварах буде представляти. Тим паче неофіційно анонсувався великий «сюрприз».
О 14:45 журналіст «AT BROVARY» вже був за вказаною адресою, але...!
Але ніякого незвичного «руху» ми не помітили, людей в сквері було мало та й не було помітно, що вони чекають на приїзд «гостей».
Хоча ні, ми помітили заступника керівника броварського штабу партії «Слуга народу» Андрія Супруна та Дмитра Ратнікова.

 
Так, так, саме того Дмитра Ратнікова, який ще в «нульових» роках був броварським міським депутатом та декілька разів був одним з головних кандидатів на посаду броварського міського голови. Також в 2011 році Дмитро Геннадійович балотувався і в обласні депутати і саме тут все ж таки «був обраним». З 2010-го Ратніков Дмитро зник з політичного простору нашого міста. І як виявилось зник, щоб через 10 років повернутись...
В сквері «Юність» журналісти броварських та районних видань «розривали» Дмитра Геннадійовича своїми запитаннями. Особливо незручними запитаннями були ті, які стосувались його діяльності за 2010-2020 роки.
А чому? Та тому, що з 2013-го року Дмитро Ратніков обіймав посаду в Міністерстві закордонних справ України і був представником України в комісії з економічних питань при Економічній раді Співдружності Незалежних Держав та Виконавчого комітету Співдружності Незалежних Держав та проживав у РФ в Москві. Саме це питання підняв і радник міського голови з питань АТО/ООС Віталій Корнет.


Але повертаючись до зустрічі Дубінського в Броварах... Зі слів заступника керівника броварського штабу партії «Слуга народа» Андрія Супруна, нардепа в останній момент викликав Президент України, тому зустріч перенесли на 13:00. Також Андрій Супрун пояснив, що трапився збій у штабі з оповіщенням про перенесення зустрічі.

Зі слів Андрія Супруна на зустрічі у перенесений час були присутні нардеп Микола Галушко, депутат київоблради Валентин Багнюк, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрій Плакся, начальник Броварського відділу поліції Максим Скидан, СБУ, районні та міські депутати, а також сільський голова с. Княжичі.

Дуже дивний збій у системі оповіщення... Складується відчуття, що журналістів просто не хотіли бачити на заході. А ще дивніше, що навіть у перенесений час все одно не був присутні той, заради кого все це афішувалось, на зустріч не приїхав нардеп Олександр Дубінський. Увага запитання!!! Навіщо було тоді все це переносити?!
Ми намагались запитати у «винуватця торжества» про факт його відсутності, але по цей час відповіді не отримали.

Щодо представлення команди, то це дійсно стало сюрпризом. Зі слів Андрія Супруна з великою ймовірністю на найближчих місцевих виборах одним з кандидатів на посаду голови Броварської ОТГ може стати Ратніков Дмитро Геннадійович.

- Дмитро Ратніков - один з основних кандидатів на праймеріз, який вже подав заявку в Київську обласну організацію партії і свій план розвитку на майбутні 5 років. На 99,9% він буде погоджений. Дмитро Ратніков залишається поки що єдиним кандидатом на праймеріз. Але знаючи ситуацію я скажу, що такого сильного кандидата у нас не буде. Думаю, що на конференції він буде одноголосно затверджений, - розповідає журналісту видання «AT BROVARY» заступник керівника броварського штабу партії «Слуга народу» Андрій Супрун.

Як взагалі відреагували броварчани на анонс приїзду народного депутата від партії «Слуга Народу» Олександа Дубінського? Соцмережу заполонив один негатив. Неозброєним оком видно, що люди розчарувались, як в цій партії, так і керівництві країни загалом. Що пишуть? А ось, наприклад:

А ось тепер виникає запитання... Якщо на найближчих місцевих виборах все ж таки обиратимуть депутатів та голів ОТГ безпосередньо мешканці, то чи є шанси у «кандидата в кандидати» Дмитра Ратнікова конкурувати з іншими кандидатами на посаду Броварського міського голови? Можливо він має якісь козирі в рукавах? А можливо дійсно хороші наміри, які принесуть користь місту? Життя покаже... І дай Бог, щоб цього року народ не помилився з вибором!