WTF?
     
В Броварах мер провів чергову інспекцію виконання робіт

21 липня міський голова Ігор Сапожко, секретар ради Петро Бабич та начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова відвідали ряд об’єктів на території міста, де наразі проводяться активні будівельні роботи.

Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради.

 

Зокрема, оглянули територію СЗОШ №7, де проводиться реконструкція даху молодшого корпусу та впевнилися у тому, що роботи виконуються чітко за графіком, якісно та оперативно. Директор ТОВ «Теплицьтехмонтаж» Олександр Каднай зауважив, що погодні умови сприяють безперервному робочому процесу та висловив впевненість у тому, що об’єкт буде здано у визначені заплановані терміни.

 

Також міський голова та учасники робочої наради побували на вул.Гагаріна, 14, де тривають роботи по облаштуванню міжбудинкового проїзду та благоустрою прилеглої території. Частину робіт вже завершено, наразі проводиться коригування певних технічних завдань і зовсім скоро цей двір буде сучасним та затишним.

 

Кардинальних змін зазнала і територія за адресою Незалежності, 10-б. Тут, на місці занедбаного пустиря, облаштовується сучасна зона відпочинку. На сьогодні вже повністю завершено ландшафтну розбивку території, здійснено мощення доріжок, облаштовано клумби та зелені зони, вже встановлюється вуличне освітлення, висаджуються зелені насадження та дерева. Можна впевнено сказати, що наступної весни цей скверик буде радувати мешканців прилеглих будинків зеленню та яскравими квітниками.

 
Директор Територіального центру Діана Лудченко долучилася до робочої наради та висловила декілька пропозицій, з якими звертаються до неї підопічні центру, що проживають в даному мікрорайоні. Міський голова у свою чергу проінформував, що на цьому роботи в даному місці не припиняються, адже заплановано не тільки будівництво зони відпочинку, але й капітальний ремонт міжбудинкового проїзду з благоустроєм прибудинкової території. Тому усі прохання та пропозиції мешканців наразі як ніколи доречні.