WTF?
     
Броварчанка Еліна Іващенко отримала спеціальний приз президента Білорусі «Слов'янська надія» на «Слов'янському базарі 2020» (ВІДЕО)

19 липня в Вітебську (Білорусь) відбувся гала-концерт урочистого закриття XXIX Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов'янський базар-2020» . Цього року представницею України стала переможниця третього сезону вокального талант-шоу "Голос. Діти" і десятого сезону шоу "X-Фактор", а також – учасниця Нацвідбору України на "Євробачення-2020" броварчанка Еліна Іващенко.

 

Про це на сайті повідомляє видання «СЬОГОДНІ LIFESTYLE».

Під час фіналу «Слов'янського базару» були нагороджені лауреати конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів від журі. Лідерство на конкурсі з самого початку «захопили» Білорусь, Боснія і Герцеговина, Україна і Литва.

 

Так, Еліна Іващенко отримала спеціальний приз президента Білорусі «Слов'янська надія». Дівчина виконала відому українську пісню «Ой, у вишневому саду».

 

 

 

Володарем Гран-прі за підсумками двох днів став представник Білорусі Роман Волознєв. Крім статуетки і диплома він отримав чек на 20 тис. доларів.

Першу премію отримала Еліна Іващенко (Україна), 15 тис.; другу – Кароліна Линдо (Литва), 10 тис.; третю – Хансултан (Казахстан) та Івона Одіцкі (Боснія і Герцеговина), по 2,5 тис.

Додамо, що на «Слов'янському Базарі-2020» в якості зіркових гостей виступили такі українські виконавці, як група KAZKA, Тіна Кароль та інші.

Доречі, саме виступ на одній сцені з російськими та проросійськими виконавцями, як Олег Газманов, Філіп Кіркоров, Лоліта, Таїсія Повалій, численної «армії» українських співаків викликало серед багатьох українців негативні думки.

Одним з тих, хто негативно висловився з цього приводу у себе на сторінці, був Юркеш (Юрко Юрченко) - вокаліст групи «Скрябін».

Поділився своїми думками та висказав своє «ФЕЕ!» також український громадський діяч та правник, керівник НГО «Небайдужі», колишній член проводу та очільник одеського обласного осередку «Правого сектора» (2014—2017, псевдо «Берія»), активний учасник Революції Гідності, один із засновників «Народної люстрації», відеоблогер Сергій Стерненко.