WTF?
     
«Європейська Солідарність» та Фонд Порошенка передали Броварській лікарні тисячу тестів для визначення коронавірусу (ВІДЕО)

Медичні тести, які можуть сприяти визначенню коронавірусу у людини, чи перехворіла вона на цю недугу, і чи у неї з’явився до неї імунітет, днями було передано до Броварської центральної міськрайонної лікарні. Про це видання «AT BROVARY» повідомляє прес-служба Броварського міського осередку політичної партії «Європейська Солідарність».

Всього Благодійним Фондом, за сприяння броварського міського осередку «Європейської Солідарності» та депутата Київської обласної ради Олега Іваненка, було передано 1000 штук тестів «Elecsys Anti-SARS-CoV-2»швейцарського виробництва.

 

Обладнання, передане Фондом Порошенка, за словами директора КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Валентина Багнюка, являє собою імуно-ферментний тест, який дозволяє визначати, чи є у тілі людини антитіла, які виробляються, коли людина перехворіла на COVID-19 або тільки-но захворіла.

- Такі тести навіть точніші за ПЦР-тестування. За допомогою них можна визначати, чи не захворіла людина після одужання повторно. Передбачається, що, в першу чергу, тестуватимуться лікарі, які безпосередньо працюють в зоні ризику зараження на COVID-19. Медичне обладнання в нашій лікарні дає можливість обстежувати в середньому 10 осіб в день, — зазначив Валентин Багнюк.

 

За словами завідуючої клініко-діагностичної лабораторії КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Ольги Ніколаєнко, лікарня вже має досвід роботи з такими тестами. Однак їх було до цього часу небагато.

- Раніше Благодійний Фонд Порошенка нам уже надавав тести та обладнання, які сприяють у боротьбі проти COVID-19 (тести ІФА у кількості 400 шт. — прим. авт.). Цього разу Фонд сам звернувся до нас та запропонував допомогу, за що ми йому дуже вдячні. Зазначимо, що ці тести — швейцарського виробництва і вважаються якісними, — розповіла Ольга Ніколаєнко.

 

Як зауважив депутат Київської обласної ради Олег Іваненко, «Європейська Солідарність» та Благодійний Фонд Петра Порошенка не зменшує увагу до проблеми COVID-19 в Україні.

- Ми вдячні, що і Фонд Порошенка, і «Європейська Солідарність» не зменшують увагу до українських медичних закладів і лікарів, а також не знижують масштабів допомоги, — зазначив Олег Іваненко.

 - Постійна допомога від Фонду Петра Порошенка свідчить про те, що для команди політичної сили «Європейська Солідарність» пріоритетом є і залишається здоров’я української нації. Не менш важливим пріоритетом є збереження здоров’я медичних працівників. Адже будуть врятовані медики, буде врятоване і населення України, — резюмував керівник Броварського міського осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Батюк.