WTF?
     
Перші незручності після перекриття смуги на "кутузівському" шляхопроводі в Броварах

Як ми вже повідомляли раніше, з 30.12.2015 року рух транспорту на шляхопроводі по вул. Онікієнка (бувша вул. Кутузова) почав здійснюватись в одному напрямку (в сторону Торгмашу). 

Рішення про обмеження руху автотранспорту через шляхопровід міський голова ухвалив ще в листопаді 2015 року. Про це йшлося у розпорядженні міського голови від 09.11.2015 "Про виконання робіт по капітальному ремонту шляхопроводу по вул. Онікієнка (вул. Кутузова)". Відповідно до основних положень документу, односторонній рух мав здійснюватися двома полосами у напрямку з Києва, а у зворотному – вулицями Вокзальною та Гасин (вул. Щербакова). Така схема проїзду мала працювати з 10.11.2015 по 30.04.2016 року, цілодобово. Але запрацювала лише з 30.12.2015 року.
Мета перекриття однієї полоси на шляхопроводі - зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, яких за останні 2 роки, поки ведуться ремонтні роботи на мосту,накопилось дуже багато. 
Але,незважаючи на розставлені дорожні знаки, водії за звичкою, нехтуючи цими знаками, повертають з вул. Москаленка (бувша вул. Красовського) на шляхопровід. Як результат - нові ДТП.
Так, в новорічну ніч близько 03:00 на мосту відбулось ДТП за участю двух легковиків, один з яких зі сторони Торгмашу, нехтуючи перекриттям полоси в сторону Києва, виїхав на шляхопровід. Як наслідок - два розбиті автомобілі, зіпсований настрій у водіїв, пасажирів та працівників ДАЇ, яким пришлось трішки померзнути в новорічну ніч на мосту, поки оформлялось ДТП. Нащастя всі залишились живі та здорові.
Але проблеми на цьому не закінчуються. Маршрутні таксі №411 та №327 почали нехтувати зупинкою "Радіостанція".

Згідно розпорядження міського голови, маршрутки повинні слідувати таким маршрутом: вул. Москаленка (вул. Красовського) - далі до залізничного вокзалу - вул. Вокзальна - вул. Гасин (вул. Щербакова) - вул. Онікієнка (вул. Кутузова). Журналісти "At Brovary" вирішили перевірити, чи дотримуються водії маршрутних таксі цього маршруту:

День перший

Сідаємо на зупинці "Торгмаш" в маршрутку №411. Слідуємо по вул. Москаленка (вул. Красовського), повертаємо до залізничного вокзалу, далі по вул. Вокзальній. Перед поворотом на вул.Щербакова вигукнув водій автобусу: "На "Радіостанцію" є хтось?" Ніхто не обізвався і маршрутка поїхала далі до мосту (над залізничною дорогою). А як же пасажири, які, можливо, чекають на зупинці "Радіостанція"?!

День другий

Сідаємо на тій же зупинці в маршрутку №327. Слідуємо тим же маршрутом в об'їзд мосту по вул. Вокзальній. Цей водій також проігнорував поворот на вул. Гасин (вул. Щербакова) та, навіть, не запитав, можливо хтось їхав до зупинки "Радіостанція". Десь на мосту, що біля центрального стадіону старенька бабуся, яка перебувала в автобусі, сказала водію, що їй потрібно було їхати на зупинці "Радіостанція". Водій мовчки висадив бабцю на зупинці "Стадіон". А на вулиці мороз... -20°С...

День третій

Та же зупинка, той же маршрут, маршрутка №327. Біла повороту на вул Гасин (вул. Щербакова) ми вже самі попросили зупинитись на зупинці "Радіостанція". Водій з незадоволеним обличчям повернув ліворуч та відкрив двері на зупинці. Ми не вийшли... Натомість в автобус зайшли чотири пасажири, серед яких були і діти. За їхніми словами на сильному морозі вони чекали маршрутку 45 хвилин.

Отже що ми маємо? А маємо незручності та ігнорування міськими перевізниками пасажирів в районі зупинки "Радіостанція" та порушення цими ж перевізниками розпорядження міського голови м. Бровари. 

Мабуть це не остання новина від нашого "кутузівського" мосту. Маємо надію, що буде лише одна новина під назвою "НАРЕШТІ ЗАКІНЧИВСЯ РЕМОНТ ІСТОРИЧНОГО ШЛЯХОПРОВОДУ В БРОВАРАХ".