WTF?
     
Зустріч мера Броварів з керівництвом трикотажної фабрики «Роза». Рекомендації з приводу додаткової системи очищення

17 червня відбулася зустріч міського голови Ігоря Сапожка з керівником трикотажної фабрики «Роза», що наразі розташована на перехресті бульвару Незалежності та вул.Симона Петлюри.

Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Приводом для зустрічі стали численні звернення городян зі скаргами на неприємний специфічний запах, який, на думку броварчан, спричинює саме дане виробництво.

 
Вислухавши ряд аргументів від директора підприємства, міський голова Ігор Сапожко наполегливо рекомендував перейняти досвід броварського підприємства по виготовленню газоблоків, де керівництво швидко та адекватно відреагувало на скарги мешканців, було встановлено додаткові системи очищення та датчики, що фіксують склад викидів, а також було надано можливість представникам громадськості відвідати виробництво та пересвідчитися у готовності підприємства поліпшувати систему екологічного захисту.
Директор трикотажної фабрики «Роза» запевнив, що вивчить дане питання та в подальшому на підприємстві буде проведено ряд заходів. Міський голова у свою чергу підкреслив, що тримає ситуацію на особистому контролі та наголосив на необхідності залучати у виробництво більш ефективні і екологічно безпечні технології.