WTF?
     
Розширена оперативна нарада у міського голови м. Бровари

4 cічня 2016 року міський голова Ігор Сапожко провів розширену оперативну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Служби життєдіяльності міста працюють у штатному режимі. У зв’язку зі зниженням температури повітря, збільшено температуру теплоносія, що подається в оселі та установи. У ДНЗ міста температура у приміщеннях відповідає нормативним показникам. Міський голова надав доручення провести додаткові заміри температури повітря у приміщеннях дошкільних навчальних закладів.

 

З 2 по 6 січня проводяться новорічні вистави для дітей у Міському культурному центрі.

Ігор Сапожко надав протокольне доручення щодо створення робочої групи, що проаналізує сплату акцизного збору від реалізації алкогольних, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів у місті Бровари.

Було порушено питання недоукомплектації вакансій листонош міського поштового вузла зв'язку. Вирішити зазначене питання доручено дирекції вузла зв'язку  та міськрайонного центру зайнятості.

Також, відзначено незадовільний стан реагування працівниками РЕМ на звернення громадян. Міський голова надав доручення щодо налагодження оперативного реагування та покращення роботи зі зверненнями громадян до служб міста.

Броварська міська рада