WTF?
     
Хто ж має пільги на ігри та тренування на новому футбольному полі КП МФК «Бровари»


16.06.2020 року на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради було прийнято рішення про надання пільг на користування футбольним полем КП МФК «Бровари» окремим категоріям футбольних команд.
Кому ж пощастило безкоштовно або зі знижкою грати чи тренуватись на новому штучному футбольному полі, яке восени побудували біля стадіону «Спартак»?

1. Дитячо-юнацькі команди, які представляють м. Бровари на чемпіонаті України з футболу (ДЮФЛ):

  • безкоштовно - одна офіційна гра  чемпіонату України з футболу (ДЮФЛ);

  • безкоштовно  - два тренування на тиждень, по 90 хвилин кожне;

  • безкоштовно -  два тренування на незатверджений час, по 90 хвилин кожне,  виключно за погодженням директора КП МФК «Бровари».

 

2. Чоловічі  команди, що зареєстровані  в м. Бровари, які брали/беруть участь у чемпіонаті Київської області з футболу, згідно календаря чемпіонату та Кубку Київської області:

  • безкоштовно -  одна офіційна гра чемпіонату  Київської області;

  • з оплатою 50% вартості -  два тренування на тиждень, по 90 хвилин кожне. 

3. Чоловічі  команди, що  зареєстровані  в м. Бровари, які брали/беруть участь у чемпіонаті Броварського району з футболу згідно календаря чемпіонату Броварського району:

  • безкоштовно -  одна офіційна гра чемпіонату  Броварського району;

  • з оплатою 50% вартості -  одне тренування на тиждень  (90 хвилин, тренування після 21-00 год.).

 

4. Команди, що  зареєстровані  в м. Бровари та представляють м. Бровари і які протягом останніх 2-х років брали/беруть участь у чемпіонаті України з футболу, чемпіонаті Київської області з футболу, чемпіонаті Броварського району з футболу.


Але згідно рішення виконкому всі тренування та ігри плануються та проводяться виключно за попереднім погодженням з директором КП МФК «Бровари» (наразі це депутат Броварської міської ради Семенов М.В.) в залежності від щоквартальних графіків тренувань та проведення ігор дитячо-юнацьких команд  КП МФК «Бровари». А ось пріоритет на користування футбольним полем для тренувань та ігор надається виключно дитячо-юнацьким командам КП МФК «Бровари».