WTF?
     
Долю Броварського району будуть вирішувати за зачиненими дверима без представників громад

Завтра, 17.06.2020 року, комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглядатиме проект Постанови Верховної ради «Про утворення та ліквідацію районів».

Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

- Для того, щоб особисто висловити свої зауваження і пропозиції до проекту Постанови та донести думку громади міста про доцільність утворення Броварського району з центром в місті Бровари, направив звернення про участь в засіданні комітету під час обговорення (ознайомитись із зверненням можна ТУТ). Але нашу з вами позицію в високих кабінетах чути не хочуть – в телефонному режимі отримав відмову.
Вважаю неприпустимим приймати важливі рішення, які безпосередньо стосуються життєдіяльності територіальних громад, за зачиненими дверима без попереднього обговорення та без участі представників місцевого самоврядування.
Такі дії чиновників прямо суперечать принципам децентралізації. На жаль, гучні гасла вчергове залишились лише словами.
Друзі, не втрачаймо надії, я вдячний кожному за активну позицію та готовність захистити наше заслужене право стати центром новоутвореного району.
Тому закликаю депутатів всіх рівнів від Броварів та кожного з вас прийти на засідання комітету о 15.00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 18/1 та разом відстояти наше бачення розвитку лівобережної Київщини. Разом – ми сила!
 - пише мер Броварів.