WTF?
     
Броварські рятувальники легко подолали своїх суперників у півфіналі турніру з міні-футболу серед підрозділів ГУ ДСНС України у Київській області

15.06.2020 пройшли півфінальні матчі з міні-футболу серед підрозділів ГУ ДСНС України у Київській області. 

В Броварах за право виходу до фіналу турніру змагалися команди: Ставищенський РС, Броварський РС, АРЗ СП м. Біла Церква, Ірпіньський МВ. Інша четвірка півфіналістів (підрозділи з м.Яготин, м. Обухів, м. Миронівка та м. Вишгород) змагалась в м. Козин, Обухівського району.

 
Матчі проходили по круговій системі - кожна команда зіграла з кожною.
Якщо говорити про броварський підрозділ, то наші хлопці зіграли три матчи, в яких отримали три перемоги та посіли перше місце у своїй півфінальній групі:

  • Бровари - Ірпінь - 3:0;
  • Бровари - Ставище - 5:0;
  • Бровари - Біла Церква - 4:2

Друге місце в цьому квартеті посіла команда з м. Ірпінь, яка також увійшла до фіналу змагання.
В іншій групі також точилась запекла боротьба за вихід до фіналу турніру і це право вибороли команди з м. Обухів та м. Яготин.

 
Тож вже 18-го червня 2020 року в м. Козин, Обухівського р-ну, відбудеться фінальна частина турніру з міні-футболу серед підрозділів ГУ ДСНС України у Київській області, в якій за перемогу поборються команди з міст Бровари, Ірпінь, Обухів та Яготин.
Видання «AT BROVARY» бажає нашим броварським рятувальників перемоги в цьому турнірі та приїхати з Козина із золотими медалями!