WTF?
     
Броварські поліцейські піклуються про людей похилого віку

Працівники поліції посилено відвідують помешкання людей похилого віку, особливо тих, які живуть у віддалених селах. Люди цієї категорії найбільше потребують підтримки та допомоги взимку.

Саме ці люди першими потрапляють в групу ризику, адже нерідко через засипане снігом подвір‘я не в змозі вийти на вулицю, щоб покликати на допомогу. Як відомо, у такий період також частішають випадки переохолодження або ж отруєння чадним газом. Тому головне завдання працівників поліції — переконатися, що на їх дільницях усе гаразд і  завітати до кожного самотнього громадянина, щоб поспілкуватися та допомогти, навіть якщо потрібно вирішити господарчі питання.

Під час візитів до людей похилого віку правоохоронці не тільки розповідають, як вберегтися від злодіїв і не стати жертвами шахраїв, а й вітають стареньких із наступаючим Різдвом Христовим. А на прощання пенсіонери обов’язково отримують від вартових порядку візитні картки із зазначенням контактної інформації, що дасть можливість бути на постійному зв’язку із працівником поліції.

 

Броварський ВП ГУНП в Київській області