WTF?
     
Бровари vs Бориспіль. Броварський міський голова підписав звернення до голови Верховної Ради України


Сьогодні, 15.06.2020 року, Броварський міський голова Ігор Сапожко підписав звернення до голови Верховної Ради України щодо запропонованої Кабінетом Міністрів адміністративної реформи громад Київської області.
Про це мер Броварів повідомив у себе на сторінці.

В своєму зверненні Ігор Сапожко виклав зауваження та пропозиції про зміну адміністративного центру новоутвореного району з міста Бориспіль на місто Бровари як це планувалось на рівні обласної адміністрації. Броварський міський голова нагадав, що згідно проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, який пропонував Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації на території Київщини мали утворити 5 районів, серед яких Броварський.

Замість цього, уряд затвердив 6 районі на території області та запропонував перенести центр району з Броварів у місто Бориспіль та утворити Бориспільський район.

Ігор Сапожко переконаний, що запропонований варіант утворення Бориспільського району з центром в місті Бориспіль не буде відповідати сучасним вимогам для організації ефективної місцевої влади та управління.

Бровари на сьогодні являються одним з найбільших за чисельністю міст в області. За даними сервісу інформаційних даних ми найдинамічніше місто за розвитком. Станом на 31.12.2019 р. обсяг прямих інвестицій склав 114 млн. дол. США. Серед міст Київської області це 1 місце.На сьогоднішній день в нашому місті створені всі передумови для функціонування як районного центру новоутвореного району. Саме в Броварах розташовані державні установи, які обслуговують адміністративні одиниці регіону: державна фіскальна служба, міськрайонна лікарня, яка визначена опорною установою Лівобережного госпітального округу, філія газової служби, яка обслуговує Броварський і Бориспільський райони та інші.

Крім того, Бровари знане місто на міжнародній арені, яке має 3 відзнаки ПАРЕ. Наразі ми претендуємо на отримання останньої найвищої нагороди – Приз Європи.

Враховуючи темпи розвитку Броварів, динаміку зростання чисельності населення, приріст внутрішніх та іноземних інвестицій, розбудову інфраструктури Сапожко І.В. запропонував замість Бориспільського утворити Броварський район з центром в місті Бровари, як це планувалось і було погоджено КОДА.