WTF?
     
За фактом нанесення тілесних ушкоджень депутату райради Броварщини поліція відкрила кримінальне провадження

Наразі у мережі Інтернет з’явилась інформація щодо вогнепального поранення депутата Броварської районної ради. Як повідомляє поліція Київщини, у публікації автор зазначає, що поліції «поруч не було». Однак, це не відповідає дійсності – наряд поліції прибув на виклик на 102 вже за 5 хвилин, встановив усіх учасників події та її обставини.

Так, повідомлення на спецлінію 102 надійшло о 15.28 год. про конфлікт між місцевими жителями у селі Княжичі. За вказаною адресою вже о 15.33 год. прибув наряд групи реагування патрульної поліції. Про деталі та відео самого конфлікту ви можете переглянути ТУТ.

Там працівники поліції встановили та опитали усіх учасників події. З’ясовано наступне. Конфлікт між односельцями виник на ґрунті поведінки малолітніх дітей. Під час інциденту батько дитини здійснив постріли у бік свого сусіда. Потерпілим виявився депутат Броварської районної ради, у нього поранення нижніх кінцівок.

У стрілка на місці події працівники поліції вилучили газову зброю, яка перероблена на травматичну. ЇЇ направлено на проведення експертизи.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України. Слідчі видали потерпілому постанову на проведення судово-медичної експертизи для встановлення ступеню отриманих тілесних ушкоджень. За результатами СМЕ буде прийнята остаточна правова кваліфікація та буде оголошено про підозру порушнику. Триває слідство.