WTF?
     
Не масові гуляння новорічних свят

 Новорічні вихідні добігли кінця. 3-го січня журналісти "At Brovary" вирушили до центрального парку, щоб дізнатися, як гуляють свята броварчани та з яким настроєм. Скажемо відверто, ажіотажу ані на катку, ані на гірці ми не побачили, це й не дивно, за вікном - мінус 15. Окрім того, вулиця не приваблює нас гарячими напоями та смаколиками, як ТРЦ. Але на того, хто попри холод вийшов на свіже повітря, очікували емоції та враження, які повертають людину в дитинство. 

  

  Зауважимо, що парк "Перемоги" здебільшого пустував, на нашому шляху траплялися рідкі перехожі. Відносно велике скупчення людей ми побачили біля гірки. 

  

 Але там були розваги на будь-який смак. Попри досить невелику кількість народу, ми побачили безшабашних дітлахів, які мчали на льодянках; батьків, що спускали малечу на санчатах; підлітків, які розрізали лід ковзанами; навіть маленьких лижників. 

 

 Розговорившись з одним із батьків, ми намагались дізнатися, куди ще він водив дітей у святкові дні.

- О, ні - ми й тут вперше за вихідні! Такий холод, - говорить пан Віталій.

   

- А що до розважальних центрів?

- Не цього року, подивіться у платіжки за комуналку. Якщо  її ще раз піднімуть, про гульки можна забути! А тут ще й погода така, ми з малим вчора ввечері на сорок хвилин вийшли, потім стільки ж під обігрівачем сиділи. Можливо на Різдво  погода буде не такою суворою, і ми зможемо гуляти частіше. - Потрібно сказати, що наші журналісти вирішили прогулятися у неділю, останній вихідний, отже це ще один чинник малолюдності. 

  

 Всупереч непривабливому стану речей, діти й дорослі веселилися від душі. Сподіваймося, що незабаром погода й справді покращиться, і на вулиці ми побачимо набагато більше людей.

 

 Цього року ми не раз ставали свідками того, що в Броварах влаштовують свята на рівні столичних (День Захисника УкраїниBabyBoomFestтощо), на жаль - новорічні не такі запальні. Звісно, хотілося би побачити новорічно-різдвяний ярмарок, як у мегаполісі. Маємо надію, що так і буде.